Бонуси за реєстрацію в онлайн казино з виведенням

Ігровий автомат Aeronauts

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars
Loading...
aeronauts

Скріншоти ігрового автомата Aeronauts

СИМВОЛЫ ИГРОВОГО АВТОМАТА Ігровий автомат Aeronauts

Ветряной флюгер

Ветряной флюгер

x3 5

x4 20

x5 50

Шар

Шар

x3 5

x4 30

x5 100

Полет на велосипеде

Полет на велосипеде

x3 10

x4 40

x5 150

Старинная пушка

Старинная пушка

x3 30

x4 100

x5 500

Время

Время

x3 30

x4 100

x5 500

Символ ракеты

Символ ракеты

x3 40

x4 200

x5 1000

Кораблик

Кораблик

x3 50

x4 500

x5 2000

Ігровий автомат Aeronauts

Футуристичные теми в ігрових автоматах розкриваються практично скрізь однаково: це космос або лабораторні експерименти. Але ось жанр стим-панка, що об’єднує в собі історичні мотиви і віяння з майбутнього, – велика рідкість для ігрових автоматів. Компанія EvoPlay прийняла рішення змінити ситуацію і створила ігровий автомат aeronauts. В ході ігрового процесу себе розкриє історія про аеронафтов – керівників химерними літальними апаратами.

Гра на автоматі Aeronauts

Візуальна складова ігрового автомата aeronauts знаходиться на дуже високому рівні. Картинка настільки деталізована, що створюється ефект перегляду повноцінного повнометражного мультика. Для промальовування ігрового слота були використані переважно теплі тони, доповнені прохолодним блакитнуватим відтінком. Локацією стане небесний простір, заповнений дирижаблями. Саме на такому атмосферному фоні розвиватимуться ігрові події.  Полі для цієї справи представлено в 5-барабанному форматі і характеризується є присутніми 9 постійно активних шляхів для формування призів. Ігрова символіка в aeronauts – це химерні механізми і незвичайні колоритні персонажі. Символи на автоматі Aeronauts

Система управління налаштуваннями ігрового автомата украй проста. А все тому, що контролювати гемблеры зможуть тільки ставку (кнопка bet) і режими обертань барабанів (авто або ручний). Комбінації з призами в ігровому відеослоті вибудовуватимуться зліва направо і мінімум при задіюванні 3 ідентичних зображень.

У ігровому автоматі aeronauts є присутнім два вайлда. Обоє вони беруть участь в доповненні всіляких призових ланцюжків, але один на додаток здатний ще і подвоювати виграші. Скаттер зможе мелькати на рандомных позиціях поля, даючи гемблеру можливість взяти участь у безкоштовних обертаннях. Спини пройдуть у кількості 10 штук і принесуть користувачеві масу задоволення. Є ще ігровий символ Extra Symbol, сприяючий нарахуванню бонусного винагороди, величина якої визначається випадковим чином.

Виграші на автоматі Aeronauts

Бонусный рівень в ігровому слоті запускається Bonus- елементом. Суть в тому, щоб по рядах вибирати картинки і кожного разу просуватися на рівень вище.

Також розважальний автомат пропонує зіграти в ризик-раунд, суть якого ідентична суті розваги під назвою Орел або решка. Від вибору учасника залежатиме доля останнього виграшу.

Аeronauts – дуже стильна і незвичайна розвага для поціновувачів нетривіальних азартних забав.