Бонуси за реєстрацію в онлайн казино з виведенням

Ігровий автомат Alchymedes

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars
Loading...
alchymedes

Скріншоти ігрового автомата Alchymedes

СИМВОЛЫ ИГРОВОГО АВТОМАТА Ігровий автомат Alchymedes

Wild

Wild

Треф

Треф

x3 5

x4 15

x5 70

Игральный бубны

Игральный бубны

x3 6

x4 20

x5 80

Красное сердце

Красное сердце

x3 7

x4 25

x5 90

Пики

Пики

x3 8

x4 30

x5 100

Старинная лампа

Старинная лампа

x3 10

x4 40

x5 200

Синяя лампа

Синяя лампа

x3 12

x4 45

x5 300

Золотая лампа

Золотая лампа

x3 15

x4 50

x5 400

Индийская лампа

Индийская лампа

x3 20

x4 60

x5 500

Хоча деякі питання алхімії постійно ставляться під сумніви, але все досі є багато історій, пов’язаних з цим вченням. Компанія Yggdrasil вирішила віртуально відправити геймера в ті часи, коли це вчення мало найбільшу вагу. Ігровий автомат не лише розкриває подібну тематику, але також поєднує досить небанальний ігровий процес. У Alchymedes доведеться пройти не одно випробування, щоб упізнати усі можливості древньої магії.

Безкоштовна гра на апараті Alchymedes

У ігровому автоматі можна не відразу ж зрозуміти, що за колби, а також різні залізні деталі знаходяться на екрані. Виробники в Alchymedes вирішили все зробити максимально відповідно до тимчасової епохи, так що недивно, що багато елементів оформлені під старовину. У ігровому автоматі є відмінні звукові вставки. У Alchymedes на екрані є незрозуміла істота, яка уважно стежить за кожною ігровою дією. Також є інформаційні вставки.
У Alchymedes є 5 барабанів і 30 ігрових ліній.
Для того, щоб в ігровому автоматі все узяти у свої руки, доведеться настроїти ігрові показники. З метою виставити номінал ставки є клавіша coin value. Ігрові лінії не піддаються регуляції. Якщо натиснути на опцію max bet, то на поточний рахунок поступатимуть максимальні ігрові виплати. Після натиснення на велику клавішу варто чекати, що все проходить в підконтрольному форматі. У геймера є перспектива не думати про спини, і для цього є спеціальна кнопка autoplay.
Як вже міг здогадатися гравець, в ігровому автоматі є немало спеціальних опцій, і для того, щоб вони були розкриті, є вікно info.

Бонусна гра автомата Alchymedes

Ігровий автомат не дає потрапити в тур на подвоєння.
Зелене зілля виступить в роле вайлда, а це означатиме, що цей символ зуміє подарувати додаткові ігрові виплати відразу ж після того, як будуть добудовані виграшні комбінації.
Ігровий процес – постійний перехід на інші рівні, і кожен з них гарантує все більше накопичення ігрових бонусів, але для того, щоб отримувати ігрові призи, доведеться постійно збирати виграшні комбінації. Велику частину часу доведеться просто збирати виграші.
У Alchymedes магія ховається не лише в приємній картинці, але також у відмінних спеціальних опціях, так що для їх розкриття доведеться отримувати виграшні комбінації, а також насолоджуватися максимальним поточному рахунком, який заповниться дуже швидко.