Бонуси за реєстрацію в онлайн казино з виведенням

Ігровий автомат Aquarium

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars
Loading...
aquarium

Скріншоти ігрового автомата Aquarium

СИМВОЛЫ ИГРОВОГО АВТОМАТА Ігровий автомат Aquarium

Золотая рыбка

Золотая рыбка

x1 Wild

Желтая рыбка

Желтая рыбка

x3 9

x4 45

x5 300

Аквариумные рыбки

Аквариумные рыбки

x3 9

x4 45

x5 300

Веселая рыбка

Веселая рыбка

x3 15

x4 75

x5 750

Фантастическая рыбка

Фантастическая рыбка

x3 15

x4 75

x5 750

Игровая рыба

Игровая рыба

x3 45

x4 225

x5 3000

Стая рыб

Стая рыб

x3 45

x4 225

x5 3000

Дракончик с зелеными крыльями

Дракончик с зелеными крыльями

x3 150

x4 750

x5 15000

Морская звезда

Морская звезда

x1 Scatter

x3 450

x4 4500

x5 45000

Риболовля – це цікаве зайняття, що дозволяє відволіктися, відпочити і привести свої думки в порядок. Компанія Playson пропонує гравцям не порибалити, але постежити за смішними рибками, що теж дуже цікаво і заспокійливо. Для цього варто запустити ігровий автомат під назвою Aquarium . Спостерігаючи за підводними жителями, учасник також зможе зібрати з них вдалі комбінації і отримати за це відмінні призи.
Для оформлення свого відеослота творці підібрали приємні відтінки і якісну графіку. Ігрова локація слота представлена морським дном з блакитною водою, камінчиками різних відтінків і красивих водоростей. Серед усієї цієї краси розмістилося ігрове поле автомата, прикрашене словами його назви. Його структура є 5 ігровими барабанами і 30 активними лініями. За їх кількість і функціонування під час ігрового процесу відповідатимуть цифри, поміщені на повітряні бульбашки.
Вони розташовані в двох вертикальних рядах з боків від ігрового поля.

Грати на автоматі Aquarium

Управління ігровим автоматом не викличе труднощів навіть у новачка, адже для цього передбачена зручна функціональна панель. Вона за традицією займає нижню частину дисплея і ніби потопає в синіх морських каменях. Її кнопки мають чіткі і зрозумілі позначення, оформлені різними кольорами. Частина клавіш допомагає відрегулювати ігрові показники, інші кнопки передбачені для запусків обертань. Геймер самостійно вибирає, в якому з режимів йому грати: ручному, автоматичному або вибрати запуски по максимальних ставках.
Також гравець зможе змінити призначені для користувача налаштування при необхідності.

Функції на автоматі Aquarium

Для складання виграшних послідовностей в ігровому автоматі Aquarium використовуються яскраві і барвисті зображення різних жителів підводного світу. Серед них є такі: зграйка червоних рибок, жовта, зелена риба і веселий морський коник. Щоб подарувати виграш, декілька однакових символів повинні побудувати безперервну комбінацію на ігровій лінії.
Збільшити отриманий приз в ігровому автоматі Aquarium допоможуть символи з розширеними можливостями. Скаттер – знак, що приносить нагороди, незалежно від свого розташування на ігровому полі. Вайлд здатний підміняти собою базові зображення. Це допоможе добудувати вже наявні призові комбінації або створити нові.