Бонуси за реєстрацію в онлайн казино з виведенням

Ігровий автомат Battle Tanks

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars
Loading...
battle-tanks

Скріншоти ігрового автомата Battle Tanks

СИМВОЛЫ ИГРОВОГО АВТОМАТА Ігровий автомат Battle Tanks

Вайлд

Вайлд

x1 Wild

Bonus

Bonus

x1 Bonus

Карточная 10

Карточная 10

x2 3

x3 5

x4 25

x5 100

Картинка вальта

Картинка вальта

x3 5

x4 25

x5 100

Логотип королевы

Логотип королевы

x3 5

x4 25

x5 100

Карточный король

Карточный король

x3 5

x4 40

x5 150

Карточный туз

Карточный туз

x3 5

x4 400

x5 150

Гаубица

Гаубица

x3 25

x4 125

x5 500

Бобик

Бобик

x2 10

x3 200

x4 500

x5 2000

Танк

Танк

x2 10

x3 400

x4 1000

x5 4000

Скаттер

Скаттер

x1 Scatter

x2 18

x3 45

x4 180

x5 4500

Ігровий автомат Battle Tanks

Якщо брати участь у військових діях віртуально, то це виявиться не такою вже страшною справою, і навіть веселим. Компанія Ивоплей вирішила представити цей ігровий автомат, і при цьому додала дуже багато різних спеціальних функцій, так що знищувати ворожі машини стає ще цікавіше. У Battle Tanks гравцеві доведеться виконати декілька місій, щоб дістати кінцевий виграш.

Гра на автоматі Battle Tanks

На екрані ігрового автомата гравець побачить багато розвалених будівель, а також виробники промальовували погодні умови, щоб відразу ж стало зрозуміло, наскільки жахливі події відбуваються упродовж усіх спінів. У Battle Tanks ігрове поле має вигляд цегляної будівлі, яка ще і є місцем збереження усіх боєприпасів. У ігровому автоматі є постійні звукові вставки. У Battle Tanks є анімаційні вставки, так що усі спини проходять максимально реалістично.

Тури на автоматі Battle Tanks

Battle Tanks має в розпорядженні 5 барабанів і 9 ігрових ліній.Для того, щоб в ігровому автоматі усі ігрові дії проходили на треба рівні, доведеться потурбуватися про навігацію. Номінал ставки встановлюється завдяки bet per line. З метою позначити число ігрових ліній, є клавіша lines. Max bet відповідає за те, щоб обидва показники були узяті під особистий контроль. Можна добитися повного ігрового контролю тільки за допомогою spin. Autoplay – шанс поринути у світ яскравих спецефектів, але можна сміливо забути про можливість заходити в тур на подвоєння. Paytable розкриває в ігровому автоматі усі ігрові секрети. У ігровому автоматі відбувається сутичка не лише з ворожими військами, але також з самим дилером, але це можливо вчинити тільки у рамках туру на подвоєння. Суперник запропонує вчинити тільки один вибір, але при цьому на екрані виявиться 5 гральних карт, і найпершу вибере саме він. Якщо відповідь виявляється вірною, то можна сміливо повертатися в стандартний режим з подвоєним ігровим результатом.

Бонус на автоматі Battle Tanks

Вайлд допомагає завершити неповну успішну комбінацію, оскільки дикий символ уміє підміняти інші знаки.

Додаткові раунди можуть бути розкриті тільки за допомогою скаттеров. Перший спеціальний знак – перспектива дістати декілька фриспинов. Узяти в руки справжню зброю вийде тільки після того, як зібрана комбінація з іншого скаттера, і він розкриє перспективу знищити декілька ворожих військ.

У Battle Tanks гравець стане проходити цілі військові випробування, щоб дістати багато ігрових виплат.