Бонуси за реєстрацію в онлайн казино з виведенням

Ігровий автомат Beauty the Beast

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars
Loading...
beauty-the-beast

Скріншоти ігрового автомата Beauty & the beast

СИМВОЛЫ ИГРОВОГО АВТОМАТА Ігровий автомат Beauty the Beast

Желтый вайлд

Желтый вайлд

x1 Wild

Фри вращения

Фри вращения

x1 Free Spins

Желтый камень

Желтый камень

x3 5

x4 20

x5 50

Фиолетовый камушек

Фиолетовый камушек

x3 5

x4 20

x5 50

Синий кристал

Синий кристал

x3 5

x4 25

x5 60

Розовый алмаз

Розовый алмаз

x3 6

x4 25

x5 70

Зеленый кристал

Зеленый кристал

x3 7

x4 30

x5 75

Красный камень

Красный камень

x3 7

x4 30

x5 80

Страшилище

Страшилище

x3 30

x4 100

x5 250

Красотка

Красотка

x3 30

x4 100

x5 250

У Beauty & the Beast герої виявляться не таким вже і страшними, а особливо після того, як користувач вирішить разом з ними запустити декілька обертань. Компанія Yggdrasil відтворила сюжет такої яскравої казки, і допомагає в ігровому автоматі гравцеві віртуально перенестися в епіцентр таких яскравих ігрових подій. У слоті зроблений також акцент на класичних елементах.
Ігровий автомат занурює в казку при допомозі не лише спеціальних функцій, але також завдяки тому, що картинка повністю відтворює ту саму локацію. У Beauty & the Beast спочатку все здається сірим і безбарвним, але це тільки до того, як будуть запущені спеціальні функції. Ігровий автомат відкриває постійні звукові вставки, що значно розбавляє ігровий процес. У Beauty & the Beast усі геометричні фігури яскраво світяться.

Як почати безкоштовну гру на апараті Beauty & the beast

У Beauty & the Beast є 5 барабанів і 20 ігрових ліній.У ігровому автоматі стабільними є тільки ігрові лінії. Для того, щоб барабани почали обертатися, варто активувати велику клавішу. Тільки після того, як запустити autoplay, є перспектива не думати про ігровий контроль. Разом з клавішею coin value відкривається можливість призначити номінал ставки. Якщо активувати опцію max bet, то на поточний рахунок поставлятимуть буквально божевільні ігрові цифри. Ігровий автомат показує усі ігрові правила в info.
Функціонал в ігровому автомат і так досить насичений, так що не буде туру на подвоєння.Дзеркало покаже, що на ігровому полі можуть постійно утворюватися успішні комбінації, оскільки саме цей символ бере на себе функції вайлда, що означає, що будуть додаткові ігрові виплати.
Скаттер – спеціальний знак, що відкриває вхід в інший режим, а там вже розкриваються 10 обертань, що проходять абсолютно безкоштовно. Після того, як вони закінчилися, почне діяти множник.

Бонусна гра апарату Beauty & the beast

Як у звичайному режимі, так і під час фриспинов, почнуть діяти додаткові опції: The Butler – барабани починають змінювати символи; The Chef – для отримання великих призів на ігровому полі стануть випадати тільки результативні знаки; The Maid – арсенал вайлдов розшириться.
Також є наступні опції: Boost – збільшення всього у декілька разів, а арсенал символів поповниться новими елементами; Nudge – здійснюється зміна режиму; Boost & Nudge – діють відразу ж дві функції.
Beauty & the Beast – ціла історія, що розвивається упродовж усіх функцій.