Бонуси за реєстрацію в онлайн казино з виведенням

Ігровий автомат Bicicleta

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars
Loading...
bicicleta

Скріншоти ігрового автомата Bicicleta

СИМВОЛЫ ИГРОВОГО АВТОМАТА Ігровий автомат Bicicleta

Бисиклета Вайлд

Бисиклета Вайлд

x1 Wild

Кубок

Кубок

x1 Bonus

x2 1000+12FS

Bubna

Bubna

x3 5

x4 25

x5 50

Treph

Treph

x3 5

x4 25

x5 60

Cherva

Cherva

x3 6

x4 30

x5 80

Pika

Pika

x3 6

x4 30

x5 80

Footballer №1

Footballer №1

x3 20

x4 75

x5 175

Футболист №2

Футболист №2

x3 25

x4 75

x5 200

Footballer №3

Footballer №3

x3 30

x4 100

x5 225

Игрок в мяч

Игрок в мяч

x3 30

x4 100

x5 250

Кожаный мяч

Кожаный мяч

x1 Free Spins

x3 8FS

x4 16FS

x5 24FS

Футбольний турнір в Bicicleta відкриється тільки після того, як користувач буде повністю готовий до запуску обертань. Компанія Yggdrasil вирішила відродити досить типову тематику в ігровому автоматі, але зробила це на свій лад, і при цьому зібрала дійсно досвідчених героїв, які і допомагатимуть збирати усі можливі ігрові бонуси для того, щоб завоювати той самий кубок.

Гра на апараті Bicicleta

У ігровому автоматі гравець відразу ж виявиться на футбольному полі, де в якості знаків будуть зібрані ті самі досвідчені футболісти, але при цьому є і гральні карти. У Bicicleta задній план відображає нереальну кількість фанатів, які зібралися, щоб підтримати геймера, запускаючого обертання. Ігровий автомат відкриває звуковий ряд. У Bicicleta стануть постійно запускатися анімаційні вставки. Для того, щоб не запам’ятовувати ігрові правила, є інформаційний супровід.
У Bicicleta є 5 барабанів і 25 ігрових ліній.
Ігровий автомат має прості параметри для налаштування, і для їх регуляції вимагається розібратися з усіма клавішами. Для того, щоб не думати про запуск обертань, є клавіша autoplay. Велика кнопка переводить все на підконтрольний режим. Якщо відрегулювати coin value, то відразу ж виставиться номінал ставки. Разом з опцією max bet можна дістати високий відсоток віддачі. Для того, щоб виграш був максимальним, виробники зробили ігрові лінії активними.
У ігровому автоматі є окреме вікно info, щоб відразу ж розібратися з усіма ігровими правилами.
Ігровий автомат не відкриває ризик-гру.

Виграші на апараті Bicicleta

Вайлд допоможе зробити будь-який виграшний спін повним, і для цього цей символ стане на місце будь-якого знаку.
Для того, щоб ігровий процес змінився на результативніший, є можливість зібрати комбінацію із скаттеров, і тоді користувачеві варто чекати, що розігруватимуться 24 обертання, і пройдуть вони безкоштовно. Як тільки закінчиться раунд, можна дістати множник.
Trophy – ще одна можливість зірвати хороший ігровий куш, оскільки цей знак бере на себе функції спеціального символу, що відразу ж відкриває прохід в інший режим.
Інші звичайні символи також не залишать гравця з порожніми руками, оскільки, в цілому, відсоток віддачі дуже великої.
У Bicicleta геймеру доведеться уважно стежити за екраном, щоб не пропустити гола від суперника, але це все одно не перешкодить дістати великий виграш.