Бонуси за реєстрацію в онлайн казино з виведенням

Ігровий автомат Big Blox

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars
Loading...
big-blox

Скріншоти ігрового автомата Big blox

СИМВОЛЫ ИГРОВОГО АВТОМАТА Ігровий автомат Big Blox

Масть бубна

Масть бубна

x3 5

x4 15

x5 40

Зеленый треф

Зеленый треф

x3 5

x4 15

x5 50

Пика

Пика

x3 7

x4 20

x5 60

Червы

Червы

x3 8

x4 20

x5 70

Оранжевый тотем

Оранжевый тотем

x3 15

x4 75

x5 150

Зеленый тотем

Зеленый тотем

x3 20

x4 100

x5 200

Сиреневый тотем

Сиреневый тотем

x3 25

x4 125

x5 250

Древний идол

Древний идол

x3 30

x4 150

x5 400

Вайлд тотем

Вайлд тотем

x1 Wild

Вже не вперше користувач відкриває для себе інші культури, так що буде недивно, що гравець побачить ідолів, які і покажуть, що саме доведеться зробити, щоб дістати кінцевий великий виграш. Компанія Yggdrasil створила цей ігровий автомат, і додала багато цікавих ілюстрацій, щоб зробити гру максимально насиченої. У Big Blox більше виражена не сюжетна лінія, а саме ряд пригод.

Грати на автоматі Big Blox

У ігровому автоматі можна не відразу ж зрозуміти, що за елементи промальовували на екрані, оскільки усі символи мають досить незрозумілий вигляд, і саме вони виконують роль ідолів. У Big Blox звуковий ряд запускається постійно. Ігровий автомат забарвлений в яскраві кольори, так що інтерфейс дійсно привертає максимальну увагу. У Big Blox дуже багато спецефектів, які зроблять екран ефектним і барвистим.
Big Blox має 5 барабанів і 243 вдалих комбінації.
Принцип налаштування в ігровому автоматі не міняється в порівнянні з іншими моделями. Для визначення градації ставки, є кнопка coin value. Max bet має в розпорядженні високими ігровими показники. Для того, щоб був запущений ігровий процес, є велика клавіша. У будь-який момент можна дістати режим autoplay, що значно спростить гру, оскільки можна сміливо забути про ігровий контроль. У ігровому автоматі для зручності є вікно info, і ось саме воно містить усі можливі ігрові правила, а також ігрові коефіцієнти.

Символи на автоматі Big Blox

Хоча функціонал в ігровому автоматі не можна назвати насиченим, але все немає туру на подвоєння.
Вайлд сприяє отриманню повної вдалої комбінації, так що він замінюватиме інші символи, хоча поточний рахунок не стане поповнюватися ігровими бонусами від комбінацій диких знаків.
Як тільки почне запускатися функція Big Block Feature, можна чекати, що геймер побачить, як деякі символи почнуть займати декілька осередків, так що ігрові виплати литимуться річкою, а ще і стануть активуватися спецефекти, щоб надати екрану ефектності.
Ігровий процес не припускає зміну режиму, так що гравець стане проводити усі обертання в звичайному турі, але це не перешкодить дістати багато бонусів, оскільки виробники зробили дійсно великий відсоток віддачі.
Big Blox гарантує відмінну гру, яка здається простою, та зате картинка дійсно вийшла небанальною. Ігровий автомат представлений у безкоштовному режимі, що значно спрощує процес знайомства.