Бонуси за реєстрацію в онлайн казино з виведенням

Ігровий автомат Chibeasties

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars
Loading...
chibeasties

Скріншоти ігрового автомата Chibeasties

СИМВОЛЫ ИГРОВОГО АВТОМАТА Ігровий автомат Chibeasties

Free Спин

Free Спин

x1 Free Spins

Дикий символ

Дикий символ

x1 Wild

Бутон розы

Бутон розы

x3 4

x4 20

x5 50

Королевская корона

Королевская корона

x3 4

x4 20

x5 60

Желтая кувшинка

Желтая кувшинка

x3 5

x4 25

x5 70

Раскрывающийся цветок

Раскрывающийся цветок

x3 6

x4 25

x5 80

Инопланетянин с большими глазами

Инопланетянин с большими глазами

x3 10

x4 50

x5 200

Пришелец из космоса

Пришелец из космоса

x3 15

x4 60

x5 300

Пришелец будда

Пришелец будда

x3 20

x4 70

x5 400

Красный инопланетянин

Красный инопланетянин

x3 25

x4 100

x5 750

Компанія Yggdrasil є сучасним виробником ігрових автоматів, тому недивно, що в її арсеналі є багато тематик, які допомагають розкривати незвичайні історії. У Chibeasties у геймера буде можливість не просто вчинити велику подорож в іншу галактику, але також познайомитися з персонажами, які покажуть, що ж такого особливого у їх світі, і, де зберігаються усі найбільші ігрові виплати.

Гра на автоматі Chibeasties

Виробники в Chibeasties не поскупилися на колірній гаммі, так що екран буквально горить різноманітністю відтінків. У ігровому автоматі графічна платформа сприяє тому, що картинка виглядає якісно і яскраво. У Chibeasties уся атмосфера доповнюється за допомогою спецефектів, і вони дійсно запалюють усі елементи. У ігровому автоматі немає обмежень для ігрового поля, так що усі знаки максимально вписуються в загальну атмосферу. З боків знаходиться багато зелені.
Chibeasties має 5 барабанів і 20 ігрових ліній.
У ігровому автоматі доведеться відмітити усі показники за допомогою навігації. Для того, щоб стало зрозуміло, скільки саме ігрових бонусів падатиме на поточний рахунок, необхідно виставити coin value. З ігровими лініями не вийде нічого робити. Опція max bet відкриває не просто великий бонус, але максимально азартну гру. Для запуску обертань є велика клавіша. Іноді персонажі можуть притягати максимально, і ось для цього є клавіша autoplay.
Info – повний перелік ігрових правил в ігровому автоматі, а також там знаходиться таблиця з ігровими коефіцієнтами.

Бонуси на автоматі Chibeasties

Ігровий автомат не відкриває тур на подвоєння.
На ігровому полі відразу ж осяється шлях до великого виграшу, якщо здасться таким, що святиться камінь, оскільки він бере на себе функції вайлда. Досвідчений геймер повинен знати, що цей знак візьме на себе можливість завершувати неповні успішні комбінації.
Є скаттер, і він теж спеціальний знак, але тільки зможе порадувати іншими опціями, а саме вчинить перехід в інший режим. Користувач не захоче більше повертатися в стандартну гру, коли побачить, що раунд полягає в тому, щоб розіграти 40 спінів, і вони проходять абсолютно безкоштовно. Досить просто піти не з порожніми руками, оскільки діє множник.
У Chibeasties гравець бачитиме не лише спецефекти, але також ігровий процес дійсно вийшов насиченим, що натякає на високий відсоток віддачі.