Бонуси за реєстрацію в онлайн казино з виведенням

Ігровий автомат Cinerama

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars
Loading...

Ігровий автомат cinerama подарує вам екскурсію за куліси знімального процесу. Кожному хоч би раз снився в житті сон, коли бачиш себе відомим актором. Навкруги – спалахи фотокамер, зітхання прихильників, розкішні букети. Гонорари. Рекламні контракти. Ах, як же вабить таємничий і гламурний кіносвіт!

Огляд ігрового автомата Cinerama

Потрапити на знімальний майданчик і упізнати світ кіно зсередини мріє багато хто. Наблизити мрію допоможе відеослот від бренду Playtech (Fruit Mania, Gladiator, Rocky) – безкоштовний онлайн ігровий автомат Синерама.
Загляньте у віртуально-ігровий павільйон Синерама. Познайомтеся зі світом кіноіндустрії, прийміть участь в кінопроцесі і отримайте гонорар!

Гра проходить за захоплюючим сценарієм.

Початок гри в ігровий автомат Синерама

Початок ігрового сюжету – ставка. Лінії – їх 5 – вибирати не треба, тому без зайвих рухів відразу клікаємо Bet per line і варіюємо ставку від 1-го до 9-ти жетонів або Bet max, якщо ставимо по верхній планці. Перша сцена закінчується натисненням кнопки Spin, і барабани, що запустилися, обіцяють захоплюючий знімальний процес! Ігровий автомат Cinerama з символами кіношної тематики.
Зняти фільм неможливо без різних кіношних примочок – це символи гри. Кінокамера – це дикий символ, професійні софтбокси, звукове устаткування: мікрофон і мегафон, бобіна з кіноплівкою посилюють реалістичність того, що відбувається на екрані. У кадр потрапляє і Алея слави із зірками на доріжці.

Бонусна гра ігрового автомата Cinerama

Продовження головної частини – двосерійна бонусная гра. Перша серія розпочинається з появи скаттера – навушників. У кадрі – найменування 4-х кінокартин. Треба інтуїтивно вказати лідера касових зборів. Якщо інтуїція гравця не підвела, йому на рахунок вирушають відсотки від прокатного збору.
У другій бонус-серії три режисери на барабанах гарантують додатковий гонорар, його розмір залежить від того, хто із заявлених на екрані кандидатів пройде кастинг на роль у фільмі.
Фінальна сцена бонусних серій – отримання Оскара, розмір його винагороди з’ясовується в останніх кадрах.
Загальний бюджет фільму, тобто максимальний виграш – 10000 кредитів, вкладення для цього повинні скласти 25 кредитів: по 5 на лінії. До речі, виграшні поєднання в Cinerama формуються в двох напрямах: зліва направо і назад. Є опція прогресивного джекпота. Шанси отримати виграш збільшуються – мрії збуваються на фабриці мрій!
Зігравши на безкоштовному онлайн ігровому автоматі Cinerama, гравець занурюється в атмосферу створення кіношедевра. Якби у світі онлайн-ігор був свій Оскар, Cinerama неодмінно був би заслужено серед номінантів.