Бонуси за реєстрацію в онлайн казино з виведенням

Ігровий автомат Сyrus the Virus

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars
Loading...
cyrus-the-virus

Скріншоти ігрового автомата Cyrus the virus

СИМВОЛЫ ИГРОВОГО АВТОМАТА Ігровий автомат Сyrus the Virus

Рыба

Рыба

x1 Wild

Синий микроб

Синий микроб

x3 10

x4 40

x5 100

Зеленый вирус

Зеленый вирус

x3 12

x4 50

x5 120

Цветочный микроб

Цветочный микроб

x3 15

x4 60

x5 150

Салатовый вирус

Салатовый вирус

x3 20

x4 70

x5 200

Микроб звезда

Микроб звезда

x3 30

x4 80

x5 300

Виркс кальмара

Виркс кальмара

x3 40

x4 100

x5 400

Темный вирус

Темный вирус

x3 100

x4 500

x5 2000

Неймовірний шанс розглянути зблизька небезпечні мікроби і при цьому не отримати анінайменшої інфекції, пропонує компанія Yggdrasil. Спритні бактерії не лише показуватимуть гравцеві наскільки вони гнучкі і еластичні, але і створюватимуть ситуації, що дозволяють отримати бонуси. Ігровий слот Cyrus the Virus прекрасний приклад того, як можна подружитися з вірусами і отримати від них в подарунок пристойний багаж нагород.

Грати на автоматі Cyrus the Virus

Ігровий інтерфейс виглядає оригінальним і цілісним, із за застосування сучасних 3d програм. Користувач побачить зелену першооснову з рванными краями і трубчастими отворами, що займає задній план ігрового автомата. На цьому фоні цілою командою представлені шкідливі бактерії різних комплектацій і відтінків. Найбільше в графіці ігрового автомата радує видна анімація, що дозволяє символам проробляти різні хитрощі і дратувати користувача страшними гримасами.
Періодично з бічних стінок виповзають одноклітинні бактерії, а призові раунди активують парочку лейкоцитів. Супроводжуюча мелодія Cyrus the Virus прекрасно підходить до тематики. Будову ігрового автомата включило десять ліній і 5 барабанів.

Виграші на автоматі Cyrus the Virus

Ігровий автомат може запускати обертання, завдяки розширеній функціональній палітрі. Перелік ігрових ставок знайде геймер в кнопці Coin value. Пропозиція поставити ставку на найвище значення зробить кнопка Max bet. Для старту ігрових спінів належить натискати опцію Spin, а їх автоматичний запуск зробить опція Autoplay. Ігровий автомат може розповісти про себе багато подробиць через панель Info.
Ігровий автомат не наділений безкоштовними турами і ризик грою, тому бонуси геймер стане збирати під час стандартних обертань. Особливістю ігрового автомата стало зачитування поєднань в обидві сторони, що додає більше шансів на успішний результат турів. Найефективнішим у функціоналі ігрового автомата є дикий знак, що активується по центру слота. Коли вайлд з’являється на полі, він починає заповнювати увесь барабан і завмирати на місці. Величезним плюсам стане і те, що в цей час організовується безкоштовне обертання.
Дикий символ бере активну участь у формуванні вдалих комбінацій, коли випадає на місце інших зображень.