Бонуси за реєстрацію в онлайн казино з виведенням

Ігровий автомат Dancing Dragon Spring Festival

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars
Loading...
dancing-dragon-spring-festival

Скріншоти ігрового автомата Dancing dragon spring festival

СИМВОЛЫ ИГРОВОГО АВТОМАТА Ігровий автомат Dancing Dragon Spring Festival

Монета

Монета

x1 Wild

Надписи

Надписи

x3 0.05

x4 0.2

x5 1

Тайный конверт

Тайный конверт

x3 0.05

x4 0.2

x5 1

Китайские инстументы

Китайские инстументы

x3 0.1

x4 0.5

x5 2

Палочки барабана

Палочки барабана

x3 0.1

x4 0.5

x5 2

Воздушный змей

Воздушный змей

x3 0.2

x4 1

x5 5

Антикварный фонарик

Антикварный фонарик

x3 0.2

x4 1

x5 5

Танцующий лев

Танцующий лев

x2 0.6

x3 1.5

x4 6

x5 30

Седой дракон

Седой дракон

x3 0.5

x4 5

x5 50

Кожна країна має свої унікальні звичаї і традиції. Щоб познайомитися з ними, не обов’язково здійснювати кругосвітню подорож. Приміром, компанія Playson пропонує гравцям відвідати Китай і відсвяткувати там традиційний новий рік, що відзначається весною. Для цього досить запустити ігровий автомат під назвою Dancing Dragon Spring Festival . Тут гравця чекають яскраві вогні, шумний фестиваль і веселощі, які до того ж принесуть чудові подарунки.
Захоплююча подорож почнеться в досить колоритному місці. Це ігрова локація відеослота, зображена парком. Тут панує напівтемрява, розбавлена світлом декількох ліхтарів. Парк прикрашають китайські ліхтарики, красивий колір сакуры і білий пухнастий сніг. Серед усіх цих зображень розмістилося ігрове поле автомата. У ігровому автоматі Dancing Dragon Spring Festival воно представлене білим полотном і прикрашене ієрогліфами. Воно являє собою 5 традиційних барабанів і 30 ігрових ліній.

Гра на автоматі dancing dragon spring festival

Для управління ігровим процесом в автоматі передбачена навігаційна панель. Вона, як завжди, займає нижню частину ігрового екрану і оформлена в загальній стилістиці автомата. Її дизайн лаконічний і ненав’язливий, а структура представлена декількома кнопками. Їх значеннями прості і інтуїтивно зрозумілі, тому усі клавіші зручні у використанні. Частина клавіш відповідає за запуск обертань в різних режимах. У якому з них грати, учасник вибирає сам.
Можна грати в ручному, автоматичному режимі або вибрати постійні запуски по максимальних ставках. Інші кнопки передбачені для зміни ігрових показників, а також для регулювання призначених для користувача налаштувань. Нові гравці можуть скористатися кнопкою I, що відкриває інформаційний розділ.

Бонуси на автоматі dancing dragon spring festival

В якості базової ігрової символіки в автоматі Dancing Dragon Spring Festival виступають тематичні зображення. Серед них є ліхтарики, барабани, традиційні прикраси і інші атрибути. Щоб принести виграш, декілька однакових знаків повинні побудувати безперервний ланцюжок на одній ігровій лінії. Стартувати призова комбінація обов’язково повинна на крайньому барабані ліворуч.
Особливих символів в ігровому автоматі 2. Вайлд може з’являтися тільки на третьому барабані і замінювати собою базові символи. Скаттер запускає бонусный раунд, що приносить відмінні виграші.