Бонуси за реєстрацію в онлайн казино з виведенням

Ігровий автомат Dancing Dragon Spring Festival

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars
Loading...
dancing-dragon-spring-festival

Скріншоти ігрового автомата Dancing dragon spring festival

СИМВОЛЫ ИГРОВОГО АВТОМАТА Ігровий автомат Dancing Dragon Spring Festival

Антикварная монета

Антикварная монета

x1 Wild

Китайский фонарик

Китайский фонарик

x3 0.05

x4 0.2

x5 1

Китайский конверт

Китайский конверт

x3 0.05

x4 0.2

x5 1

Караталы

Караталы

x3 0.1

x4 0.5

x5 2

Китайские барабаны

Китайские барабаны

x3 0.1

x4 0.5

x5 2

Змей

Змей

x3 0.2

x4 1

x5 5

Антикварный фонарик

Антикварный фонарик

x3 0.2

x4 1

x5 5

Красный лев

Красный лев

x2 0.6

x3 1.5

x4 6

x5 30

Китайский дракон

Китайский дракон

x3 0.5

x4 5

x5 50

Кожна країна має свої унікальні звичаї і традиції. Щоб познайомитися з ними, не обов’язково здійснювати кругосвітню подорож. Приміром, компанія Playson пропонує гравцям відвідати Китай і відсвяткувати там традиційний новий рік, що відзначається весною. Для цього досить запустити ігровий автомат під назвою Dancing Dragon Spring Festival . Тут гравця чекають яскраві вогні, шумний фестиваль і веселощі, які до того ж принесуть чудові подарунки.
Захоплююча подорож почнеться в досить колоритному місці. Це ігрова локація відеослота, зображена парком. Тут панує напівтемрява, розбавлена світлом декількох ліхтарів. Парк прикрашають китайські ліхтарики, красивий колір сакуры і білий пухнастий сніг. Серед усіх цих зображень розмістилося ігрове поле автомата. У ігровому автоматі Dancing Dragon Spring Festival воно представлене білим полотном і прикрашене ієрогліфами. Воно являє собою 5 традиційних барабанів і 30 ігрових ліній.

Гра на автоматі dancing dragon spring festival

Для управління ігровим процесом в автоматі передбачена навігаційна панель. Вона, як завжди, займає нижню частину ігрового екрану і оформлена в загальній стилістиці автомата. Її дизайн лаконічний і ненав’язливий, а структура представлена декількома кнопками. Їх значеннями прості і інтуїтивно зрозумілі, тому усі клавіші зручні у використанні. Частина клавіш відповідає за запуск обертань в різних режимах. У якому з них грати, учасник вибирає сам.
Можна грати в ручному, автоматичному режимі або вибрати постійні запуски по максимальних ставках. Інші кнопки передбачені для зміни ігрових показників, а також для регулювання призначених для користувача налаштувань. Нові гравці можуть скористатися кнопкою I, що відкриває інформаційний розділ.

Бонуси на автоматі dancing dragon spring festival

В якості базової ігрової символіки в автоматі Dancing Dragon Spring Festival виступають тематичні зображення. Серед них є ліхтарики, барабани, традиційні прикраси і інші атрибути. Щоб принести виграш, декілька однакових знаків повинні побудувати безперервний ланцюжок на одній ігровій лінії. Стартувати призова комбінація обов’язково повинна на крайньому барабані ліворуч.
Особливих символів в ігровому автоматі 2. Вайлд може з’являтися тільки на третьому барабані і замінювати собою базові символи. Скаттер запускає бонусный раунд, що приносить відмінні виграші.