Бонуси за реєстрацію в онлайн казино з виведенням

Ігровий автомат Dark Joker Rizes

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars
Loading...
dark-joker-rizes

Скріншоти ігрового автомата The dark joker rizes

СИМВОЛЫ ИГРОВОГО АВТОМАТА Ігровий автомат Dark Joker Rizes

Wild

Wild

x1 Wild

Три вишни

Три вишни

x3 20

x4 40

x5 60

Спелая грона

Спелая грона

x3 20

x4 60

x5 80

Один лимон

Один лимон

x3 20

x4 40

x5 80

Колокольчик

Колокольчик

x3 20

x4 60

x5 100

Семь

Семь

x3 40

x4 100

x5 200

Фонарь

Фонарь

x3 60

x4 120

x5 300

Любителі ігрових автоматів від компанії Yggdrasil звикли до їх незвичайної тематики. Цього разу виробник зміг знову здивувати своїх прихильників, випустивши слот під назвою The Dark Joker Rizes . У нім звична фруктова тематика поєднується з містикою, що робить ігровий процес дуже оригінальним і цікавим. Тут гравцеві належить опуститися в підземелля і зустрінеться із злим Джокером. Якщо він не злякається зробити це, то буде нагороджений відмінними призами.

Оформлення ігрового автомата

Зовнішній вигляд ігрового автомата дуже атмосферний. Він підтримує вибрану авторами тематику. Ігрова локація зображена в похмурих відтінках і нагадує підземелля. Уся ця картина трохи розмита, вона служить фоном для ігрового поля автомата.

Безкоштовна гра в автоматі The Dark Joker Rizes

Ігрове поле займає центральну частину дисплея, поміщене в різьблену раму, прикрашену жахливими фігурами. Його структура являє собою 5 барабанів і 10 активних ліній. Для управління ігровими показниками в автоматі The Dark Joker Rizes є навігаційна панель, розташована внизу дисплея. Вона складається із стилізованих кнопок, оформлених в ненових відтінках. Кожна з них має чіткі позначення, так що розібратися з ними зможе навіть новачок. Пара клавіш для регулювання призначених для користувача налаштувань і ігрових значень знаходиться ліворуч.
Після цих маніпуляцій можна запускати ігрові обертання кнопками, розташованими по центру. З їх допомогою активуються звичайні ігрові обертання, автоматичні або гра за максимальними показниками. Для комфортної гри вибрані значення і розмір поточного виграшу відобразяться у вікнах справа.
Правила ігрового автомата The Dark Joker Rizes прості. Щоб отримати в нім приз, треба побудувати комбінацію з декількох ідентичних символів. Як ці символи використовуються оригінальні зображення: вишні в краплях крові, виноград у вигляді людських очей, лимон, обшитий шкірою і інше.

Бонусна гра в слоті The Dark Joker Rizes

Після кожного вдалого раунду приз можна відразу забрати або спробувати збільшити його під час повторного обертання. У цьому раунді виникне головний персонаж автомата. Особливість Джокера полягає в тому, що він може з’являтися тільки на центральних барабанах. Він допомагає збільшити виграш, отриманий учасником раніше. Розмір нагороди визначається випадковим чином і завжди невідомий гравцеві до моменту його отримання.