Бонуси за реєстрацію в онлайн казино з виведенням

Ігровий автомат Doom

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars
Loading...
doom

Скріншоти ігрового автомата Doom

СИМВОЛЫ ИГРОВОГО АВТОМАТА Ігровий автомат Doom

Выигрыш

Выигрыш

x1 Bonus

x3 Game

Карточная 10

Карточная 10

x3 5

x4 25

x5 100

Игровой Джек

Игровой Джек

x3 5

x4 25

x5 100

Дама из колоды карт

Дама из колоды карт

x3 5

x4 25

x5 100

Карточный король

Карточный король

x3 5

x4 40

x5 150

Игровой туз

Игровой туз

x3 5

x4 40

x5 150

Пугалище

Пугалище

x2 5

x3 30

x4 100

x5 750

Чужак с пушкой

Чужак с пушкой

x2 5

x3 30

x4 100

x5 750

Scatter

Scatter

x1 Scatter

x3 2+10fs

x4 20+10fs

x5 200+10fs

Пилочка

Пилочка

x1 Wild

Пламеннокрасное чудовище

Пламеннокрасное чудовище

x2 5

x3 40

x4 400

x5 2000

Ігровий автомат Doom

Ніхто не заперечуватиме того факту, що іноді набридає просто обертати барабани, і хочеться якоїсь різноманітності на ігровому автоматі. Розробники готові зробити все, щоб притягнути якомога більше користувачів, тому, наприклад, компанія Ивоплей випустила Doom, поєднавши стандартну гру із стрелялкой.

Безкоштовна гра на апараті Doom

Геймер разом з Doom спуститься в підземеллі, яке кишить різними монстрами. Ігровий автомат влаштований так, щоб усі чудовиська зібралися на ігровому полі, а загальний фон відображає саму локацію, на якій знаходиться користувач. Графіка тривимірна, якісна. Можна виділити і постійний музичний супровід на Doom, але є немало звукових вставок, таких як, постріли, гарчання істот. Усі зображені в темних кольорах, а символи представлені у вигляді бочок або страховищ.  Геймер побачить, як знаки не просто зникають з поля ігрового автомата, а їх відстрілює головний герой. Можна здогадатися, що уся нечисть виходить із зеленої субстанції, зображеної на екрані. 

Функціонал на апараті Doom

Структура Doom припускає 5 барабанів і 9 ігрових ліній.Користувачеві належить уважно ознайомитися з панеллю управління ігрового автомата, оскільки вона допоможе настроїти основні параметри. Перед запуском обертань необхідно вказати рівень ставки – bet, а також кількість ігрових ліній – lines. Є опція максимальної ставки, що дозволяє виставити усі показники на максимальний рівень, – max bet. Spin відповідає за запуск обертань в звичайному режимі. Також доступні автоматичні обертання – autoplay. Info – зведення усіх правил, коефіцієнтів Doom.

Ризик-гра на ігровому автоматі просто чудесно вбудована в сюжетну лінію. Гравець повинен буде вибрати між 2 дверима. Подвоїти свій рахунок можна буде, якщо за дверима виявиться аптечка, а ось все втратить користувач, якщо покажеться монстр.

Бонус на апараті Doom

Пила – вайлд: замінює інші знаки, і це сприяє формуванню вдалих комбінацій.

Зелена куля – скаттер: відкриває бонусный тур, де нараховуються 10 вільних обертань і, збільшується рахунок в 3 рази. Але для цього геймер повинен отримати на барабанах не менше 3 скаттеров.

Людина в масці відправляє в найцікавіший тур, де треба боротися з самими монстрами, але це буде винагороджено чималими бонусами.

Doom показує, що варто не боятися страшних чудовиськ, а подивитися їм в очі і кілька разів натиснути на курок.