Бонуси за реєстрацію в онлайн казино з виведенням

Ігровий автомат Double Dragons

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars
Loading...
double-dragons

Скріншоти ігрового автомата Double dragons

СИМВОЛЫ ИГРОВОГО АВТОМАТА Ігровий автомат Double Dragons

Wild

Wild

x1 Wild

Крестовая масть

Крестовая масть

x3 4

x4 20

x5 40

Параллелограмм

Параллелограмм

x3 4

x4 20

x5 40

Могущественная карта

Могущественная карта

x3 5

x4 25

x5 50

Чирва

Чирва

x3 5

x4 25

x5 50

Зеницы

Зеницы

x3 10

x4 40

x5 80

Васильковый глаз

Васильковый глаз

x3 10

x4 40

x5 90

Жарчайшие зенки

Жарчайшие зенки

x3 15

x4 50

x5 100

Малиново-розовый

Малиново-розовый

x3 20

x4 60

x5 125

Драконів багато хто звик бачити тільки в якості головних персонажів фільмів, книг і мультиків. Тепер же побачити їх зможуть геймеры, що запустили ігрові автомати. Одним з таких слотів, в якому діють дракони і розгортається фантастичний сюжет, є Double Dragons, створений компанією Yggdrasil. Після запуску ігрового автомата геймер зможе постежити за незвичайними пригодами, а також взяти участь в захоплюючих розіграшах.

Опис ігрового автомата Double Dragons

Для того, щоб створити казкову і трохи похмуру атмосферу, виробник добре попрацював над зовнішнім виглядом ігрового автомата. Тому після його запуску геймер побачить добре і картину, що детально промальовувала. Тут можна побачити поле бою, на якому відбувається битва між двома ворогуючими драконами. Все тут оповито туманом, що надає картині деякої містичності. Серед нечисленних деталей на ігровому полі можна розглянути вершини гір і скелети невідомих тварин.
Завдяки деталізації усі ілюстрації на екрані автомата Double Dragons виглядають ефектно. Реалістичності картинці також надає використання тривимірної анімації.
На тлі цієї картини розташувалося ігрове поле автомата. Його складає 5 плит, які також є ігровими барабанами. Їх перетинає 25 ігрових ліній. Їх число міняти не можна, тому що воно виставлене за умовчанням. На створених ними осередках з’являтимуться призові символи автомата. У базових раундах стануть виникати рядові піктограми, серед яких є очі драконів різних відтінків. Це помаранчеве, синє, зелене, фіолетове око. Окрім них, також є набір карткових мастей, що теж відповідають стилістиці автомата.
Щоб принести виграш, декілька однакових зображень повинні вишикуватися у безперервну комбінацію. Знаки повинні з’явитися на одній ігровій лінії. А починатися їх послідовність повинна на першому осередку ліворуч.
Нижню частину екрану автомата Double Dragons займає панель управління. Вона складається з функціональних кнопок. Деякі з них передбачені для того, щоб відрегулювати ігрові показники і виставити призначені для користувача налаштування. Після того, як ігрові показники будуть виставлені, можна переходити до запуску обертань. Для цього передбачені кнопки по центру. Вони допоможуть запустити ігрові спини в ручному режимі, вибрати гру відразу за максимальними показниками або автоматичні запуски.
Еще здесь имеется несколько окон, в которых будут отображаться все изменения у время игрового процесса. Также есть клавиша, открывающая вкладку с правилами игрового слота.

Бонуси ігрового автомата Double Dragons

Ігровий автомат наділений рядом бонусных знаків. Дикий замінює усі базові піктограми. Він також може зайняти собою барабани довгими смугами, підвищуючи шанс гравця отримати більше призів. Знак у вигляді вогняного дракона допоможе в запуску безкоштовних спінів. Ще він здатний додати на ігрове поле до 3 вайлдов. Крижаний дракон також може подарувати фриспины, а ще подвоїть виграш, отриманий в раунді з його участю. Всього доступні 5 безкоштовних спінів.
Після кожного вдалого обертання в автоматі Double Dragons знаки, що створили виграшні комбінації, зникнуть. На їхньому місці з’являться нові. Якщо це повториться 4 рази, запуститься особлива опція. Вона полягає в тому, що 2 барабани заповняться стекироваными вайлдами. За один спін може з’явитися до 28 диких знаків.