Бонуси за реєстрацію в онлайн казино з виведенням

Ігровий автомат Doubles

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars
Loading...
doubles

Скріншоти ігрового автомата Doubles

СИМВОЛЫ ИГРОВОГО АВТОМАТА Ігровий автомат Doubles

Лимонка

Лимонка

x3 5

x4 25

x5 50

x6 100

Апельсинчик

Апельсинчик

x3 5

x4 25

x5 60

x6 120

Арбуз

Арбуз

x3 6

x4 30

x5 75

x6 175

Фиолетовый плод

Фиолетовый плод

x3 5

x4 25

x5 75

x6 100

Красная ягода

Красная ягода

x3 6

x4 35

x5 80

x6 200

Звездочка

Звездочка

x3 8

x4 40

x5 100

x6 250

Приспособление для лошади

Приспособление для лошади

x3 12

x4 45

x5 125

x6 250

Цифра

Цифра

x3 15

x4 60

x5 150

x6 300

Брюлик

Брюлик

x3 25

x4 100

x5 250

x6 500

ФриСпин

ФриСпин

x3 10FS

x4 20FS

x5 40FS

Компанія Yggdrasil Gaming часто випускає ігрові автомати з незвичайною тематикою. Але окрім них, в її асортименті також представлені класичні фруктові аналоги перших слот-машин. Таким є і автомат під назвою Doubles . Попри те, що він стилізований під моделі з класичною тематикою, він зможе приємно здивувати гравців. Адже автомат наділений сучасним оформленням і ілюстраціями, що добре промальовували. А ще він має незвичайну структуру і додаткові опції, що дозволяють збільшити розмір призу.

Огляд ігрового автомата Doubles

Ігровий автомат зустріне геймеров яскравим дизайном. Його ігрова локація представлена різноманітними відтінками. Вони зображують незвичайний пейзаж, що складається з безлічі деталей різних форм. Небо виконане пурпурними і синіми відтінками. По ньому пропливають хмари незвичайних форм. Нижче розташувалася річка, яку обрамляють зелені дерева і гори. Уся ця картина ніби підсвічує, створюючи особливу атмосферу під час ігрового процесу. Центральне місце на екрані автомата Doubles займає його ігрове поле. Воно не має чітко обкреслених осередків.
Є великою напівпрозорою панеллю, поміщеною у білу раму. Структура ігрового поля в слоті нестандартна. У нім передбачені 5 ігрових барабанів, які також не виділені. Активних ліній для виплат в автоматі взагалі не передбачено. Їх виробник замінив 243 варіантами, по яких створюватимуться виграшні послідовності. Під час ігрового процесу на екрані з’являтимуться призові знаки. Усі вони представлені зображеннями, стандартними для перших автоматів.
При цьому вони якісно і детально промальовували, виглядають яскраво. Тут є діамант, сімка, підкова, зірка, а ще фрукти і ягоди. Усі символи приноситимуть учасникам нагороди. Для цього треба, щоб декілька однакових зображень побудували безперервну комбінацію, зайнявши місця на сусідніх осередках. Але при цьому важливо, щоб створена ними послідовність починалася на крайньому барабані ліворуч. Ігровий автомат називається Doubles, що переводиться як подвоєння . А це означає, що усі базові символи в нім можуть виникнути в здвоєному виді.
Завдяки цьому учасники можуть отримати більше нагород. Для управління ігровим автоматом Doubles передбачена спеціальна панель. Вона розташована під ігровим полем, складається з простих і інтуїтивно зрозумілих кнопок. Клавішами ліворуч міняються ігрові показники. З їх допомогою гравець зможе виставити розмір ставки на спін, а також відрегулювати номінал монети. Після цього можна переходити до запуску ігрових обертань. У автоматі Doubles зробити це можна кнопками по центру.
Вони допомагають активувати ігрові спини в ручному режимі, в автоматичному, а також запускати гру відразу за максимальними показниками. Правіше знаходяться вікна, в яких відображатимуться вибрані гравцем показники і зміни під час ігрового процесу.

Опис бонусів ігрового автомата Doubles

У ігровому автоматі є не лише базові символи. У нім також є один символ з додатковими можливостями. Він зображений двома здвоєними буквами D різних кольорів. Це скаттер, і він може з’являтися на будь-яких осередках ігрового поля. Якщо учасникові вдасться упіймати 3 і більше таких символів, запуститься раунд безкоштовних обертань. Всього можна отримати до 40 фриспинов. Перед їх запуском вибирається знак, який при кожному спіні подвоюватиметься.