Бонуси за реєстрацію в онлайн казино з виведенням

Ігровий автомат Draculas Family

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars
Loading...
draculas-family

Скріншоти ігрового автомата Dracula’s family

СИМВОЛЫ ИГРОВОГО АВТОМАТА Ігровий автомат Draculas Family

Братишки

Братишки

x1 Wild

Вурдулаки

Вурдулаки

x1 Scatter

Карточный J

Карточный J

x3 6

x4 30

x5 150

Карточная Q

Карточная Q

x3 12

x4 60

x5 150

Король из колоды

Король из колоды

x3 18

x4 90

x5 225

Карточный A

Карточный A

x3 24

x4 120

x5 300

Нелюдь

Нелюдь

x3 30

x4 150

x5 450

Доча

Доча

x3 60

x4 300

x5 750

Эксплуататор

Эксплуататор

x3 90

x4 450

x5 1200

Женушка

Женушка

x3 90

x4 450

x5 1200

Образ Дракулы, створений відомим письменником Брэмом Стокером, досить часто використовувався в кіно, мультфільмах і в театрі. Його персонаж знаком багатьом, тому компанія Playson вирішила представити свою версію знаменитого вампіра. У її ігровому автоматі під назвою Dracula’s Family кровожерний вампір з’явиться не один, а з цілим сімейством. Ця сімейка дуже весела, вона не питиме кров, а почне розважати гравця. Так що він зможе приємно провести час і виграти чудові призи.
Для того, щоб передати веселу атмосферу ігрового автомата, творці оформили його ігрову локацію в мультяшному стилі. У дизайні слота використовуються в міру яскраві тони, що роблять картинку цікавої, але ненав’язливої. Тут зображений замок, в якому мешкають головні герої. У напівтемряві, що освітлюється свічками, можна розгледіти різні статуетки, черепи і інше.
Серед усіх цих предметів розмістилося ігрове поле відеослота. У Dracula’s Family воно зображене різьбленою рамою, прикрашеною фігурками кажанів. У верхній частині ігрового дисплея красується логотип автомата. А в структуру його ігрового поля входить 5 традиційних барабанів і 15 активних ліній.

Грати на автоматі Draculas Family

Для того, щоб управляти ігровим процесом, в автоматі є навігаційна панель. Вона, як завжди, поміщена в нижню частину екрану. Її кнопки виконані у вигляді різних предметів і фігур. Наприклад, тут є книга, чорнильниця і різні фігури. За допомогою деяких кнопок міняються ігрові показники, призначені для користувача налаштування. Інші кнопки допомагають запустити обертання в різних режимах. Доступний ручний, автоматичний режим або гра по максимальних ставках. Вибрані значення і поточний приз відобразиться в спеціальних вікнах.

Символіка на автоматі Draculas Family

Портрети членів сім’ї графа Дракулы – це базова ігрова символіка автомата Dracula’s Family . Вона теж зображена в мультяшному стилі. До неї також відносяться класичні карткові номінали, представлені жахливими фігурками. Усі ці зображення можуть дарувати призи. Для цього треба, щоб пара однакових символів вишикувалися на одній ігровій лінії, починаючи на крайньому барабані ліворуч.
Ігровий автомат має і особливі знаки. Вайлд може підміняти базові символи і створювати таким чином більше виграшних комбінацій. Скаттер запустить бонусный раунд, що складається з декількох етапів. Кожен етап приносить додаткові бонуси.