Бонуси за реєстрацію в онлайн казино з виведенням

Ігровий автомат Eastern delights

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars
Loading...
eastern-delights

Скріншоти ігрового автомата Eastern delights

СИМВОЛЫ ИГРОВОГО АВТОМАТА Ігровий автомат Eastern delights

Поднимать вопрос

Поднимать вопрос

x1 Wild

Герцогиня

Герцогиня

x1 Scatter

Светильник

Светильник

x1 Crash

Игровая десятка

Игровая десятка

x3 3

x4 15

x5 75

Валетик из колоды

Валетик из колоды

x3 4

x4 20

x5 125

Карточная дама

Карточная дама

x3 5

x4 25

x5 175

Игровой король

Игровой король

x3 6

x4 30

x5 200

Эйс из колоды

Эйс из колоды

x3 7

x4 35

x5 225

Витаминчики

Витаминчики

x3 25

x4 150

x5 750

Алкоголь

Алкоголь

x3 25

x4 150

x5 750

Птичка

Птичка

x3 40

x4 225

x5 1500

Марципаны

Марципаны

x3 40

x4 225

x5 1500

Чарівливий схід вабить туристів своєю красою і культурою. Тепер, щоб відвідати ці країни, не обов’язково вирушати в подорож. Досить скористатися пропозицією від виробника Playson прийняти участь в її ігровому автоматі під назвою Eastern Delights . Тут гравця чекає віртуальна поїздка в дивовижне місце, де можна добре відпочити і насолодитися захоплюючими ігровими пропозиціями. За такий відпочинок учасник також буде нагороджений приємними подарунками.
Задуманий сюжет творці ігрового відеослота блискуче утілили за допомогою оформлення. Ігрова локація представлена в традиційній різноманітності кольорів, характерній для культури цієї країни. Вона зображена місцем, в якому можна відпочити. Від чужих очей воно приховане зеленню і завісою.

Гра на автоматі Eastern Delights

Серед усієї цієї краси також розмістилося ігрове поле автомата. У Eastern Delights воно займає центральну частину дисплея, прикрашене словами його логотипу, а також двома рядами осередків з цифрами з боків. Усі вони відповідають за функціонування ігрових ліній, яких в слоті 21. Барабанів у відеослоті 5.
Управління ігровим автоматом не викликає складнощів, оскільки здійснюється за допомогою спеціальної панелі. Традиційно вона розташовується в нижній частині ігрового дисплея, складається з простих і зручних у використанні кнопок. Усі вони стилізовані під загальну тематику автомата. Деякі кнопки передбачені для зміни ігрових показників, а також для регулювання призначених для користувача налаштувань. Інші клавіші допомагають вибрати режим запусків обертань. Доступний автоматичний, ручний режим або гра по максимальних ставках.

Функції на автоматі Eastern Delights

Сюжет ігрового автомата Eastern Delights відбився і на оформленні його призової символіки. В якості ігрових символів тут представлені зображення глека з вином, солодощів, фруктів і ягід, жартптицы. Базовими також вважаються традиційні карткові номінали, що мають таке ж оформлення. Вони приноситимуть призи. Для цього треба, щоб декілька однакових символів побудували безперервний ланцюжок. Після цього запускається респин, далі – безкоштовні обертання.
Ігровий автомат наділений і особливими знаками. Скаттер запускає раунди фри-спинов, вайлд підміняє собою базові зображення, а бонусный символ може з’являтися тільки на 5 барабані і продовжувати призовий раунд.
Ігровий автомат Eastern Delights зможе приємно здивувати гравців своєю якісною графікою і цікавими опціями.