Бонуси за реєстрацію в онлайн казино з виведенням

Ігровий автомат Fruits-n-Stars

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars
Loading...
fruits-n-stars

Скріншоти ігрового автомата Fruits’n’stars

СИМВОЛЫ ИГРОВОГО АВТОМАТА Ігровий автомат Fruits-n-Stars

Фиолетовая слива

Фиолетовая слива

x3 1

x4 2.5

x5 10

Оранжевый апельсин

Оранжевый апельсин

x3 1

x4 2.5

x5 10

Лимончик

Лимончик

x3 1

x4 205

x5 10

Спелые вишни

Спелые вишни

x2 0.25

x3 1

x4 2.5

x5 10

Половина арбуза

Половина арбуза

x3 2.5

x4 10

x5 25

Виноградчик

Виноградчик

x3 2.5

x4 10

x5 25

Семерка

Семерка

x3 5

x4 50

x5 250

Небестое светило

Небестое светило

x1 Wild

x3 0.5

x4 2.5

x5 12.5

Популярність ігрових автоматів з так званою фруктовою тематикою підтверджується тим, що геймеры досить часто вибирають саме їх. Попри те, що ігрові слоти з такою тематикою з’явилися досить давно і ще в наземних азартних клубах, багато сучасних виробників продовжують створювати такі стилізовані моделі. Так поступила і компанія Playson, випустивши ігровий відеослот під назвою Fruits’n’Stars . Відкривши його, геймер зможе вдатися до ностальгії і зіграти в просту, але дуже цікаву гру.

Гра на автоматі Fruits-n-Stars

Оформлення автомата здатне підняти учасникам настрій. Адже дизайн відеослота нагадує старі слот-машины, тільки значно модернізовані. А в колірній гаммі переважають барвисті зеленные відтінки. З деталей тут представлений розсип монет і зірок, що летять звідусіль. Така весела картина служить фоном для ігрового поля. У автоматі Fruits’n’Stars воно займає центральну частину ігрового дисплея, прикрашене яскравими буквами його логотипу.
З боків його обрамляють 2 ряди з різноколірними цифрами, що використовуються під час ігрового процесу. Вони відповідають за функціонування активних ліній автомата, яких в нім 5. Гра вестиметься по такій же кількості ігрових барабанів.

Тури на автоматі Fruits-n-Stars

Але перш ніж починати ігровий процес, учасникові варто ознайомитися з навігаційною панеллю. За традицією вона розташовується в нижній частині ігрового екрану. Її кнопки теж яскраві і оформлені в різних кольорах. Частина клавіш допомагає в зміні ігрових показників, інші передбачені для регулювання призначених для користувача налаштувань. Інші клавіші допомагають запускати обертання в різних режимах. У якому з режимів грати, учасник вибирає сам. Доступна можливість ручних запусків спінів, автоматичних або ігри по максимальних ставках.
В якості ігрової символіки виробники автомата передбачувано вибрали класичні символи. Серед них є лимон, апельсин, вишня, слива, кавун і сімка. Усі вони теж виглядають барвисто, а ще можуть приносити виграші. Для цього треба, щоб декілька однакових зображень одночасно випало поруч один з одним. Після кожного вдалого спіна відкривається ризиковий раунд, що дозволяє удвічі збільшити наявний приз. Особливий символ в автоматі Fruits’n’Stars один. Це скаттер, що приносить виграші, знаходячись у будь-якому розташуванні на ігровому полі.
Ігровий автомат Fruits’n’Stars сподобається усім фанатам класичних слот-машин.