Бонуси за реєстрацію в онлайн казино з виведенням

Ігровий автомат Fruits of the nile

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars
Loading...
fruits-of-the-nile

Скріншоти ігрового автомата Fruits of the nile

СИМВОЛЫ ИГРОВОГО АВТОМАТА Ігровий автомат Fruits of the nile

Фиолетовый жук

Фиолетовый жук

x1 Bonus

Лимончик

Лимончик

x3 50

x4 200

x5 1000

Вишенки

Вишенки

x3 50

x4 200

x5 1000

Звезда

Звезда

x1 Scatter

x3 250

x4 500

x5 5000

Слива

Слива

x3 100

x4 500

x5 5000

Апельсин

Апельсин

x3 100

x4 500

x5 5000

Арбуз

Арбуз

x3 200

x4 1000

x5 10000

Виноград

Виноград

x3 200

x4 1000

x5 10000

Семерка

Семерка

x3 500

x4 5000

x5 50000

Fruits of The Nile є культовим слотом, оскільки саме він поєднує фруктову, а також єгипетську тематику, так що ігровий процес проходить не просто результативно, а досить барвисто завдяки тому, що картинка поєднує в себе відразу ж дві задумки. Ця модель ігрового автомата випущена компанією Playson. Виробники пропонують не лише максимально результативну гру, але також пройти декілька випробувань перед тим, як можна буде добратися до головного призу.

Грати на апараті Fruits of the Nile

У ігровому автоматі промальовувала характерна локація, а користувач опиняється в піраміді, де і зображено ігрове поле, а вже на нім зображені ті самі веселі фрукти, і вони братимуть участь в утворенні виграшних комбінацій. У Fruits of The Nile практично усі елементи забарвлені в коричневі відтінки. У ігровому автоматі має бути дуже багато спецефектів. У Fruits of The Nile музика стане уриватися приємними звуковими вставками.
Слот розкриває 5 барабанів і 5 ігрових ліній.
Простота в ігровому автоматі зберігається і при оформленні навігаційної панелі. Якщо користувач хоче задати номінал ставки, то для цього є клавіша bet one. Цього разу виробники дають можливість регулювати ігрові лінії – lines. Max bet в Fruits of The Nile відкриває не просто великий виграш, але і переносить все на високий рівень. Якщо треба запустити обертання в підконтрольному режимі, то чудово підійде spin. Autoplay відкриває не просто інший режим, а дозволяє запустити спини в автоматичному режимі.
За допомогою вікна paytable в ігровому автоматі можна отримати усе зведення ігрових правил.

Символіка на апараті Fruits of the Nile

У ігровому автоматі не відкривається ризик-гра.Жук-скарабей є типовим єгипетським атрибутом, і він вибраний в якості спеціального знаку, а саме вайлда. У його можливості входить здатність ставати на місце інших символів, що призводить до отримання додаткових ігрових виплат, оскільки відбувається добудова можливої вдалої комбінації.
На ігровому полі не відбувається переходу у бонусный режим, та зате з’являються досить результативні знаки, а саме – зірка і сімка. Їх комбінації підірвуть максимально поточний рахунок.
У Fruits of The Nile для гравця буде уготовлено немало ігрових сюрпризів, а це означає, що ігровий процес притягне максимально. Для геймера уготовлений досить яскравий інтерфейс з різними барвистими вставками, щоб було цікавіше запускати спини.