Бонуси за реєстрацію в онлайн казино з виведенням

Ігровий автомат Gem Rocks

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars
Loading...
gem-rocks

Скріншоти ігрового автомата Gem rocks

СИМВОЛЫ ИГРОВОГО АВТОМАТА Ігровий автомат Gem Rocks

Звездочка

Звездочка

x3 20

x4 40

x5 60

x6 200

Лунный камень

Лунный камень

x3 10

x4 15

x5 25

x6 35

Круглый камень

Круглый камень

x3 5

x4 10

x5 20

x6 25

Треугольник

Треугольник

x3 5

x4 10

x5 20

x6 25

Gem Rocks – ігровий слот від виробника Yggdrasil, присвячений коштовним каменям. Ігровий автомат привертає увагу геймеров завдяки своїм характеристикам. Він наділений якісним дизайном, захоплюючим сюжетом, досить високим відсотком віддачі засобів. Після запуску ігрового слота геймер відправиться в подорож в кам’яну печеру. Тут знаходяться коштовні камені, що ретельно охороняються кам’яними велетнями.

Огляд ігрового відеослота

Ігровий автомат зможе вразити гравців одним своїм зовнішнім виглядом. Адже після запуску автомата геймер виявиться перед входом в печеру. Ця ігрова локація якісно і детально промальовувала. Вона виконана в темних відтінках, розбавлених яскравішими тонами.
Центральне місце на екрані автомата Gem Rocks займає його ігрове поле. Воно складається з безлічі невеликих плит, які також є осередками під символи автомата. У структуру ігрового поля входить 6 барабанів. Після запуску спінів вони почнуть заповнюватися самоцвітами. Ігрових ліній в автоматі зовсім не передбачено. Замість них виробник пропонує 4096 способу для побудови виграшних комбінацій. Така особливість впливає на способи створення призових ланцюжків в слоті.
Для того, щоб отримати в ігровому автоматі Коштовні камені виграш, треба упіймати від 3 до 10 ідентичних знаків. Вони повинні випасти на будь-яких осередках барабанів, які при цьому знаходяться поруч один з одним. При цьому важливо, щоб виграшна комбінація стартувала на першому барабані ліворуч.

Символи слота Gem Rocks

Ігрова символіка автоматі представлена тематичними зображеннями. Усі вони виконані у вигляді каменів різних відтінків і форм. Тому під час ігрового процесу геймер побачить ромб, місяць, зірку, хрест, сонце, кристал, трикутник, квадрат і інші фігури. Кожен з символів виглядає яскраво, особливо на контрасті з темнішим фоном. Також усі ці зображення мають цінність, що впливає на розмір виграшу.
Перед початком ігрового процесу в автоматі Gem Rocks слід звернутися до його навігаційної панелі. Вона складається з функціональних кнопок, розташованих під ігровим полем. Клавіші в лівій частині панелі допоможуть змінити ігрові показники. Тут є вікно, в якому відображає число способів для створення призових ланцюжків. Також є кнопки, що допомагають змінити розмір ставки на спін і номінал монет. Клавішами по центру запускаються ігрові обертання. Найбільша кнопка допоможе почати гру в стандартному режимі.
Справа і зліва від неї є клавіші для активації ігрових спінів в автоматичному режимі або гри за максимальними показниками. Новачки можуть відкрити розділ з правилами, в яких розписані коефіцієнти символів і особливості побудови призових комбінацій.

Опис бонусів ігрового автомата Gem Rocks

Звичні знаки з особливими можливостями в автоматі відсутні. Бонусных турів і фриспинов теж немає. Але є декілька функцій, завдяки яким можна отримати більше призів. Так, базові символи випадатимуть і вертикальними, і горизонтальними смугами. Якщо учасникові вдасться вдало закінчити декілька раундів підряд, виникне велике чудовисько. Воно здатне зайняти собою 4, 9 або 12 осередків, залежно від кількості послідовних перемог.
Завдяки його появі і розташуванню на декількох барабанах можна побудувати більше призових комбінацій і отримати великі нагороди. Відсутність бонусных турів не зробить слот гірше. Адже в нім є особливий раунд, що приносить більше нагород.