Бонуси за реєстрацію в онлайн казино з виведенням

Ігровий автомат Gold Rush

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars
Loading...
gold-rush

Скріншоти ігрового автомата gold rush

СИМВОЛЫ ИГРОВОГО АВТОМАТА Ігровий автомат Gold Rush

Взрывчатка TNT

Взрывчатка TNT

x1 Bonus

Вагонетка

Вагонетка

x1 Bonus

Детонатор

Детонатор

x1 Wild

Карточная 10

Карточная 10

x3 3

x4 10

x5 75

Игровой Джек

Игровой Джек

x3 5

x4 15

x5 100

Игральная дама

Игральная дама

x3 5

x4 20

x5 150

Карточный король

Карточный король

x3 5

x4 20

x5 150

Карточный туз

Карточный туз

x3 10

x4 50

x5 300

Крыса

Крыса

x3 20

x4 100

x5 750

Птичка

Птичка

x3 20

x4 100

x5 750

Копатель

Копатель

x3 30

x4 200

x5 1500

Золота лихоманка – це поняття, що характеризує цілу сторінку в історії США. Люди, охоплені бажанням швидко розбагатіти, вирушали в різні місця, де, на їх думку, вони могли знайти заповітне золото. Цим авантюристам і присвячений ігровий автомат від компанії Playson під назвою Gold Rush . Запустивши його, учасник прилучиться до групи ентузіастів і відправиться на пошуки кладу. Вдале завершення цієї пригоди принесе йому масу позитивних емоцій і приємних призів.

Гра на апараті Gold Rush

Для відтворення сюжету ігрового слота творці детально пропрацювали його оформлення. Ігрова локація відеослота представлена барвистими і добре такими, що промальовували ілюстраціями. Вони зображують підземелля, де і розгорнуться головні події автомата. Тут можна побачити дерев’яні балки, встановлені за допомогою ланцюгів і освітлювані декількома ліхтарями. Вони обрамляють ігрове поле автомата, прикрашене його логотипом Gold Rush . Букви логотипу теж виконані в золотому кольорі.
У структуру ігрового поля входить 5 традиційних барабанів і 9 активних ліній. За їх роботу під час ігрового процесу відповідатимуть різноколірні цифри, розташовані по обидві сторони від поля.
Сюжету ігрового автомата також відповідає і його функціональна панель. Вона, як завжди, займає нижню частину ігрового дисплея і складається із стилізованих кнопок. Усі вони поміщені на дерев’яну дошку. Частина клавіш передбачена для регулювання показників, пов’язаних з ігровим процесом. Інші кнопки допомагають поміняти призначені для користувача налаштування на розсуд геймера. А частина клавіш відведена під запуски ігрових обертань. Гравець може вибрати ручний режим, автоматичний або гру за максимальними показниками.
Новачки можуть скористатися інформаційним розділом, натиснувши кнопку I.

Бонуси на апараті Gold Rush

Ігрову символіку автомата Gold Rush творці зображували тематичними знаками. Серед них є кріт з лопатою, золотошукач в касці, пташка в золотій клітці. Ще є набір традиційних карткових номіналів, оформлених у вигляді каменів різних кольорів. Декілька ідентичних символів, що випали на ігровій лінії одночасно, принесе гравцеві приз. Його допоможе збільшити ризик-гра і особливі символи автомата. Вайлд стане підміняти собою рядові зображення, бонусные символи запустять призові ігри з хорошими нагородами.
Gold Rush – ігровий автомат, в якому гравців чекає цікава пригода і не менш захоплюючі опції.