Бонуси за реєстрацію в онлайн казино з виведенням

Ігровий автомат Golden Fish Tank

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars
Loading...
golden-fish-tank

Скріншоти ігрового автомата Golden fish tank

СИМВОЛЫ ИГРОВОГО АВТОМАТА Ігровий автомат Golden Fish Tank

Вайлд

Вайлд

x1 Wild

Треф

Треф

x3 4

x4 20

x5 50

Бубна

Бубна

x3 4

x4 15

x5 50

Пики

Пики

x3 5

x4 20

x5 60

Черви

Черви

x3 5

x4 25

x5 75

Розовая рыбка

Розовая рыбка

x3 10

x4 50

x5 150

Синяя рыбка

Синяя рыбка

x3 15

x4 55

x5 175

Белая рыбка

Белая рыбка

x3 20

x4 60

x5 200

Зеленая рыбка

Зеленая рыбка

x3 25

x4 70

x5 250

Золотая рыбка

Золотая рыбка

x1 FreeSpins

x3 6FS+3

x4 8FS+4

x5 10FS+5

У Golden Fish Tank у користувача буде свій підводний світ, в який доведеться поринути, щоб насолодитися ігровим процесом. Компанія Yggdrasil підібрала не просто найкрасивіших героїв, але також саме тих, які приносять максимальний ігровий результат. Слот не розкриває сюжетної лінії, та зате пригода виявиться дійсно незабутньою, тим більше, коли гравець відкриє те саме місце, де будуть усі скарби.
У ігровому автоматі картинка передана дійсно реалістично, так що у геймера буде відчуття, неначе, він спустився на велику глибину, щоб познайомитися з усіма істотами. У Golden Fish Tank постійно запалюватиметься анімація, що означає, що гра пройде максимально яскраво і барвисто. Ігровий автомат зможе порадувати іншими технічними характеристиками. У Golden Fish Tank колірна палітра вийшла дійсно різноманітною, тому так приємно спостерігати за екраном.

Грати на апараті Golden Fish Tank

У Golden Fish Tank функціонують 5 барабанів і 20 ігрових ліній.Усі клавіші в ігровому автоматі забарвлені в золотистий колір, так що їх складно не помітити. При використанні coin value відбувається виставляння суми ставки. Для того, щоб познайомитися з усіма показниками градації ставки, варто активувати max bet. Spin служить можливістю перейти на стандартний режим. Якщо треба не контролювати постійно обертання, то краще всього для цього підійде клавіша autoplay. Гравцеві не варто думати про ігрові лінії, оскільки вони вказані спочатку.
Для того, щоб було зрозуміло, які саме функції в ігровому автоматі представлені, варто відкривати info.

Виграші на апараті Golden Fish Tank

Ризик гра в ігровому автоматі не буде.Для отримання великого числа бонусів доведеться дочекатися, поки на ігровому полі з’являться спеціальні знаки. Вайлд розташовує до того, щоб дістати повну успішну комбінацію, оскільки дикий знак уміє підміняти інші символи.
Якщо на барабанах збирається комбінація з цих знаків, то геймеру не варто чекати, що почнуть крапати ігрові виплати, оскільки спеціальні символи ніяк не оплачуються.
Скаттер виступить ключем в інший раунд, де ігровий процес зав’язаний просто на 10 обертань, і вони проходять вільно. Після їх закінчення можна побачити, як увесь виграш множитиметься.
У Golden Fish Tank доведеться забути про маленький поточний рахунок, оскільки відсоток віддачі дійсно максимально підкорює будь-якого геймера.