Бонуси за реєстрацію в онлайн казино з виведенням

Ігровий автомат Legends of Ra

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars
Loading...
legends-of-ra

Скріншоти ігрового автомата Legends of Ra

СИМВОЛЫ ИГРОВОГО АВТОМАТА Ігровий автомат Legends of Ra

Бонус

Бонус

Игральная десятка

Игральная десятка

x3 5

x4 25

x5 100

Карточный J

Карточный J

x3 5

x4 25

x5 100

Игровая дама

Игровая дама

x3 5

x4 25

x5 100

Король из колоды

Король из колоды

x3 10

x4 50

x5 150

Игровой туз

Игровой туз

x3 10

x4 50

x5 150

Cкарабей

Cкарабей

x2 5

x3 30

x4 100

x5 750

Маска

Маска

x2 5

x3 40

x4 400

x5 2000

Книга

Книга

x1 Scatter

x3 45

x4 270

x5 4500

Символ Ра

Символ Ра

x2 10

x3 100

x4 1000

x5 5000

Ігровий автомат Legend of Ra

Онлайн слоти без реєстрації, що розповідають про єгипетську культуру, є в арсеналі робіт багатьох сучасних компаній. Випускає подібні ігри і платформа ЭвоПлей. Одним з найбільш знаменитих творінь виробника EvoPlay вважається ігровий автомат Legends of Ra. Окрім захоплюючої тематичної спрямованості, відеослот, в який можна грати безкоштовно, порадує якісним графічним оформленням, широким діапазоном ставок і частими виплатами. Ігровий автомат Легенди Ра наділений демонстративним режимом.  Виходячи з цього, грати безкоштовно в Legends of Ra має право абсолютно кожен. Гра на апараті Legend of Ra

Дизайн ігрового автомата без реєстрації досить незвичайний, причому розроблений ЭвоПлей за допомогою 3-Д графіки. Тому події, що розгортаються на моніторі, здаватимуться цілком правдоподібними. Ігровий автомат вразить і своєю анімацією, і динамічним звуковим супроводом. Варто відмітити, що у випадку якщо музика заважатиме гравцеві зосередитися на розіграші, її можна повністю відключити. Ігрові автомати Legends of Ra складаються з 20 ліній і 5 барабанів.  Максимальна ставка на онлайн слоті здатна досягати відмітки в декілька тисяч монет. Словом, з легкістю задовольнить запити різних категорій гравців. Панель управління в Legends of Ra не лише багатофункціональна, але і практична. На екрані Легенд Ра можна розглянути наступну символіку: жук, амулети, карткові номінали інші. Цінна комбінація на полі формується виключно з 3-5 схожими знаками. Важливу місію на онлайн слоті виконує книга, що носить звання скаттера. Дочекавшись появи 3 розкиданих символів, можна стати власником неоплачуваних спінів (12 штук). Важливо відмітити, що упродовж цих обертань з’явиться додатковий scatter знак, який визначиться системою випадковим чином.

Тур на апараті Legend of Ra

Не позбавлені ексклюзивні ігрові автомати Легенди Ра і бонусного етапу. Потрапити на межі цього раунду можливо після зустрічі на барабанах декількох bonus знаків (містичний птах). Тут треба прислухатися до 6-го почуттю і серед статуй, що знаходяться на екрані, відшукати найбільш цінні. Число спроб буде аналогічно спійманим птахам. Більше інформації відносно особливостей туру відображена в довідковому розділі (він розташувався під клавішею Paytable).

Не залишився ігровий автомат і без популярного в сьогоднішній час розіграшу на ризик. Запустити його можна після вдалого обертання, і підтвердження цього рішення кнопкою Double game. Статус призера і подвійна нагорода дістануться тому щасливчикові, який зуміє передбачити, зображення якої із сторін монети (орел, решка) висвітиться на древніх воротях. Познайомившись ближче з перевагами Легенди Ра фірми EvoPlay, можна отримати заряд позитивних емоцій на цілий день.