Бонуси за реєстрацію в онлайн казино з виведенням

Ігровий автомат Pandoras Box

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars
Loading...
pandoras-box

Скріншоти ігрового автомата Pandoras Box

СИМВОЛЫ ИГРОВОГО АВТОМАТА Ігровий автомат Pandoras Box

Дикий символ

Дикий символ

Символ скаттер

Символ скаттер

Золотой шлем

Золотой шлем

x2 3

x3 25

x4 100

x5 750

Щит солдата

Щит солдата

x3 25

x4 100

x5 500

Арфа

Арфа

x3 15

x4 100

x5 500

Урна

Урна

x3 10

x4 75

x5 250

Спелый виноград

Спелый виноград

x3 10

x4 75

x5 250

Греческие оливки

Греческие оливки

x3 10

x4 50

x5 200

Символ А

Символ А

x3 5

x4 50

x5 150

Король

Король

x3 5

x4 25

x5 125

Знак Q

Знак Q

x3 5

x4 25

x5 125

Карта валет

Карта валет

x3 5

x4 25

x5 125

Десятка

Десятка

x2 2

x3 5

x4 25

x5 100

Був час, коли люди не знали ні бід, ні горя, і жили в повній гармонії з навколишньою природою. Така чудова ідилія тривала не довго, і була безсовісно порушена однією неймовірно цікавою богинею. Вона, усупереч застереженням, відкрила таємничу коробку, узяту собі на зберігання. Що було з людством далі, які наслідки цього необдуманого вчинку, вдало продемонструє вдосконалений платформою ігровий автомат ящик пандори.  Незважаючи на усю небезпеку, яку нібито приховує раніше невідомий ігровий автомат Pandoras box, боятися його містичних властивостей не варто, навпаки, лояльний в усіх відношеннях апарат настільки щедрий, що швидко набув популярності на різних земних півкулях. Дозволить онлайн ігровий автомат ящик пандори кожному насолоджуватися своїм суспільством без реєстрації, що, безумовно, притягає величезну кількість людей, що цінують довірчі стосунки, що раціонально відносяться до свого часу. 

Опис ігрового автомата Pandoras Box

Неймовірний по свій тематиці, ігровий автомат, що знаходиться в не конкуренції, ящик пандори вважається рідкісним онлайн слотом, адже надає право грати безкоштовно тим, кому це необхідно. Оскільки події, які нібито мали місце для існування, відбувалися в Древній Греції, то і надзвичайний ігровий автомат Pandoras box отримав відповідне оформлення. Його головний фон прикрашений оливковими і виноградними гілками, а також скульптурами Богів.  Доторкнуться до неймовірних подій того дивовижного часу, безкоштовні ігрові автомати ящик пандори дозволять за участю приголомшливою анімацією. Її слот отримав завдяки кращим співробітникам фірми виробника. Традиційні грецькі наспіви – звучна на межах онлайн слота це його музична підтримка. Здійснювати ставки що люблять полоскотати нерви ігрові автомати ящик пандори дозволяють на лініях для розіграшу. Варто звернути увагу, що у своє особисте користування ігровий автомат отримав 20 ліній.  Панель, призначена для управління параметрами онлайн апарату – це 5 російських клавіш. 

Символи ігрового автомата Ящик Пандори

Розмістили неперевершені ігрові автомати Pandoras box не лише звичайні символи в образі карт, а також спеціально продумані тематичні: виноград, оливки, арфа і тому подібне. Принесе прибуток ігровий автомат тому, хто не побоїться небесної страти і складе на барабанах вдалу лінію, до складу якої обов’язково повинні увійти однакові знаки у кількості 3, а бажано і більше.

Нестандартні, цікаві ігрові автомати Pandoras box мають досить буденний як для онлайн слотів диким символом всемогутній Зевс. Йому під силу самостійно складати оплачувані комбінації і, безумовно, заміщати собою знаки. Також ігровий автомат Ящик Пандори має у своєму розпорядженні рідкісний екземпляр золотого дикого символу. Тільки на відміну від своєї оригінальної версії, випадати він може лише на 3 барабанному відділенні.

Є на відеослоті і інші привілеї. Вони проявляються в якості безкоштовних спінів, найбільша кількість яких прирівнюється до 30 обертань. Запустити їх допоможе 3 і більше скаттеров здивована Пандора. Приємною особливістю скаттера стало те, що не закріплений за активними лініями, тому подарунок знайде свого власника, де б на поле не виявилася ця богиня.