Бонуси за реєстрацію в онлайн казино з виведенням

Ігровий автомат Happy Jungle

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars
Loading...
happy-jungle

Скріншоти ігрового автомата Happy jungle

СИМВОЛЫ ИГРОВОГО АВТОМАТА Ігровий автомат Happy Jungle

Бонусный символ

Бонусный символ

x1 Bonus

Карточный валет

Карточный валет

x3 3

x4 5

x5 20

Игральная дама

Игральная дама

x3 3

x4 5

x5 20

Игральный король

Игральный король

x3 5

x4 25

x5 100

Эйс из колоды

Эйс из колоды

x3 5

x4 25

x5 100

Пингвин

Пингвин

x3 10

x4 50

x5 200

Обезьянка

Обезьянка

x3 10

x4 50

x5 200

Опосум

Опосум

x3 10

x4 50

x5 200

Жираф

Жираф

x3 20

x4 100

x5 1000

Бегемот

Бегемот

x3 20

x4 100

x5 1000

Лев

Лев

x1 Wild

x3 100

x4 1000

x5 5000

Лемур

Лемур

x3 3 xOC

x4 10 xOC

x5 50 xOC

Джунглі є популярною локацією для багатьох виробників ігрових автоматів. Компанія Playson не стала виключенням, підготувавши для своїх прихильників можливість відправитися у віртуальну подорож на безлюдний острів. Здійснити це можна за допомогою її ігрового автомата під назвою Happy Jungle .
Дизайн ігрового автомата виконаний з використанням сучасної і якісної графіки. З її допомогою зображена прекрасна картина: пляж з вічнозеленими пальмами і іншою буйною рослинністю, над яким розкинулося чисте блакитне небо, а поруч плескалися хвилі океану. Такий пейзаж виконаний барвистих, але не занадто яскравих відтінках. Він також виступає фоном для ігрового поля автомата, що займає центральну частину дисплея. Полі обрамлено зеленими ліанами, прикрашено тропічними кольорами і логотипом ігрового слота Happy Jungle .
Складається з 5 барабанів і 20 ліній.

Гра на апараті Happy Jungle

Для того, щоб гравці могли контролювати ігровий процес в автоматі, творці підготували зручну панель управління. Вона, як завжди, поміщена в нижню частину ігрового дисплея і складається з кнопок, стилізованих під різні предмети. Серед них є камені різних форм і розмірів, а також дерев’яні таблички. Частина клавіш допомагає поміняти показники, пов’язані з ігровим процесом. Тільки після того, як ці значення будуть виставлені, учасник може переходити до запуску ігрових обертань.
Для цього також є декілька клавіш, початкуючих ручний режим обертань, автоматичний або гру по максимальних ставках. Для зручності геймеров тут також передбачені декілька спеціальних вікон, що відображають усі виставлені показники і розмір останнього виграшу.

Cимволіка на апараті Happy Jungle

Ігрова символіка автомата Happy Jungle теж відповідає його сюжету. Вона представлена зображеннями жителів джунглів, що відмінно промальовували. Цей шимпанзе, лемур, пінгвін, жираф і інші. Ці зображення, як і набір карткових номіналів, є базовими. Вони можуть приносити виграші в основних раундах. Для цього треба, щоб декілька однакових символів одночасно випали поруч один з одним на одній ігровій лінії.
Ризик-гра, що відкривається після кожного вдалого обертання, принесе подвоєні виграші. Дикий знак стане підміняти базові зображення, скаттер подарує більші призи, а бонусный символ відкриє для гравця доступ до призового раунду, що складається з 4 етапів.