Бонуси за реєстрацію в онлайн казино з виведенням

Ігровий автомат Heroes III of might and magic

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars
Loading...
heroes-iii-of-might-and-magic

Скріншоти ігрового автомата Heroes III of might and magic

СИМВОЛЫ ИГРОВОГО АВТОМАТА Ігровий автомат Heroes III of might and magic

Гидра

Гидра

x1 Wild

Ящик Пандоры

Ящик Пандоры

x1 Bonus

Дерево

Дерево

x3 5

x4 25

x5 100

Руда

Руда

x3 5

x4 25

x5 100

Золото

Золото

x2 3

x3 5

x4 25

x5 100

Кристалы

Кристалы

x3 5

x4 40

x5 150

Самоцветы

Самоцветы

x3 5

x4 40

x5 150

Король мертвецов

Король мертвецов

x3 25

x4 125

x5 500

Рыцарь

Рыцарь

x2 10

x3 200

x4 500

x5 2000

Синий дракон

Синий дракон

x2 10

x3 400

x4 1000

x5 4000

Труба

Труба

x1 Scatter

x2 18

x3 45

x4 180

x5 4500

Ігровий автомат Heroes III of might and magic

Для фанатів популярної стратегії, де світла сторона протистоїть темною, стало приємною новиною те, що компанія Evoplay створила ігровий автомат, що є її аналогом. Heroes III of Might and Magic подарує чудові призові раунди, де також доведеться пробивати дорогу до скарбів і битися з темним Лордом. Відео слот настроїть на позитивну хвилю, завдяки видній графіці, а перемогти допоможуть спеціальні знаки.

Грати на апараті Heroes III of Might and Magic

Постійне протистояння добра і зла яскраво виражене в графічному рішенні ігрового автомата. Задній план ігрового автомата представлений в двох частинах, де навіть колір визначився на яку сторону йому перейти. Білі хмари і яскраві прапори втілюють добрих учасників битви, а грозові хмари і вогняні річки вибрали темні сили. Користувача приємно порадують тематичні піктограми, серед яких представлений повний набір копалин для успішної побудови казкового королівства, дорогі камені, труба і лицарі. Якісна візуалізація ігрового автомата підтримала задану стилістику, а помпезна мелодія змусить здійснювати спини, налаштувавшись на справжню боротьбу за трон. Не менш видовищними виглядають і ігрові локації для бонусных турів. Дев’ять ліній і п’ять ігрових барабанів вибрані для будови ігрового автомата. Символи на апараті Heroes III of Might and Magic

Ігрова панель для управління ігровим автоматом підкорює суворістю і лаконічністю. Для користувача не буде складним процесом виставляння ставки і установка ліній і відбувається це при задіюванні кнопок Bet і Line. За старт Heroes III of Might and Magic відповідальна опція Spin. Ігровий автомат демонструє детальну довідку у вікні Info. Найбільшу ставку реалізує Max bet. Автоматичний запуск слота почне Autoplay.

Бонуси на апараті Heroes III of Might and Magic

Для того, щоб кожен виграш множився на мультиплеєр х2, належить здійснювати вибір між заклинаннями в ризик раунді.

Великі шанси на призи в ігровому автоматі подарують спеціальні піктограми. На результативність гри впливають три-п’ять скаттеров, оскільки саме вони відкривають бонусную гру з 15 обертань за безкоштовними правилами і що закінчуються потрійним множником. Дикий символ універсальний, може доповнювати собою будь-які послідовності і робити їх вдалими. Два бонусных знаку перетворяться на інші зображення, окрім розкиду і дикого символу, а три такі піктограми запустять призовий раунд, де з’явиться карта з ходами, за якими таяться нагороди.

Потрапити у віртуальний палац, минувши усі перешкоди і забрати усі скарби, допоможе Heroes III of Might and Magic.