Бонуси за реєстрацію в онлайн казино з виведенням

Ігровий автомат High - way kings

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars
Loading...

Наше сучасне життя – це постійний рух. Ми постійно кудись біжимо, кудись їдемо, кудись пливемо. Хтось з ранку прибіг або приїхав на роботу і сидить в затишному офісі робить свою роботу, хтось приїхав на роботу і на холоді або в спеку обслуговує надокучливих покупців, а хтось знаходиться за кермом більшу частину часу. Безкоштовний онлайн ігровий автомат highway kings перенесе вас на автостраду, позмагатися з королями автодоріг за приз.

Опис ігрового автомата High – way kings

Робота за кермом заслуговує на особливу увагу і повагу, адже ці люди завжди знаходяться в русі і завжди готові блискавично реагувати на будь-яку ситуацію, що трапилась. Ці люди – далекобійники. Далекобійники виконують будь-яку роботу, яка пов’язана з перевезенням будь-якого, навіть найнесподіванішого вантажу автотранспортом.
Щоб стати далекобійником треба любити свій автомобіль і звичайно ж дорогу, яка буває різною : буває рівна і швидкісна автострада, буває відмінне шосе, а буває просто роз’їжджена стежина з ямами в колесо фури, але вантаж треба доставити у будь-яку точку, якщо ви дорожите своєю репутацією і думаєте про своє майбутнє, і доставити треба в цілісності і в строк.
Труднощі не лякають далекобійників, і вони з гордістю долають будь-які складнощі для того, щоб займатися своєю улюбленою справою, справою життя. Їх вабить надійний автомобіль, який може провезти по будь-якій дорозі, вони живуть в автомобілі, вони бачать з вікна свого авто безліч людей, їх радощі і горе, дізнаються про традиції незнайомих країн і народів, а самі гідні з них можуть називатися королями автострад.
Ігровий автомат high way kings від Плейтек (silent samurai, pharaohs secrets, katana) подарує вам відчуття того, що ви знаходитеся в дорозі на своєму авто і мчите по просторах батьківщини. Ігровий автомат Далекобійники складається з п’яти барабанів і дев’яти ліній.

Ігрові ставки в ігровому автоматі Далекобійники

Мінімальна ставка – один цент, максимальна ставка – п’ять доларів на одну лінію, максимальна ставка на автомат в цілому – сорок п’ять доларів. Символами в грі виступають різні елементи вантажівок, такі як бензобак, самі вантажівки зеленого і жовтого кольорів, приємні виграші, що приносять гравцеві.

Символи ігрового автомата highway kings

Ігровий автомат Далекобійники має символи дорожньої тематики. Дикий символ – зображення червоної вантажівки, здатний замінити будь-який інший символ. Поява п’яти таких символів гравець отримує десять тисяч монет або джек-пот. Режим Dollar Bar припускає розіграш прогресивного джек-пота, цей режим є особливістю цього апарату. Любителі авто тематики будуть приємно здивовані графікою і можливістю виграшу, солідного виграшу.