Бонуси за реєстрацію в онлайн казино з виведенням

Ігровий автомат Victorious

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars
Loading...
victorious

Скріншоти ігрового автомата Victorious

СИМВОЛЫ ИГРОВОГО АВТОМАТА Ігровий автомат Victorious

Скаттер

Скаттер

Орел

Орел

Гай Юлий Цезарь

Гай Юлий Цезарь

x3 100

x4 500

x5 1500

Легионер

Легионер

x3 30

x4 200

x5 500

Войско

Войско

x3 20

x4 100

x5 400

Туз

Туз

x3 12

x4 80

x5 200

Карточная дама

Карточная дама

x3 6

x4 25

x5 100

Карточный валет

Карточный валет

x3 6

x4 25

x5 100

Розробник слотів NetEnt завжди славився своєю оригінальною продукцією. Він не перестає дивувати, незважаючи на довгі роки своєї роботи. Кожен апарат має унікальне оформлення, сюжет і головних героїв. Цього разу Ігровий автомат Victorious пропонує перенестися в далекі часи Римської імперії і залучиться до їх життя. На екрані користувач побачить Цезаря, гладіаторів, воїнів і лавровий вінок.  Ігровий автомат Звитяжні унікальний не лише сюжетом, але і своїми функціями, технічними характеристиками, графікою, звуковим супроводом і безкоштовні режимом гри. Будь-який той, що бажає може насолодитися ігровим автоматом безкоштовно в режимі онлайн. Для гри онлайн досить тільки підключення до інтернету. Грати можна безкоштовно, без реєстрації з персонального комп’ютера або мобільного гаджета. Це дуже зручно, адже режим онлайн надає свободу вибору, коли грати і як: безкоштовно або заздалегідь поповнивши рахунок.  Для безкоштовних партій на рахунку ігрового автомата Victorious вже знаходяться віртуальні кредити за допомогою яких робляться ставки.

Опис ігрового автомата Victorious

Зверніть увагу на оформлення онлайн ігрового автомата Звитяжні. Назва означає “звитяжні”, саме про них сьогоднішня історія. Ігровий автомат Victorious виконаний в монументальному стилі Римської імперії. На задньому фоні розташовані воїни, тут множина колон, мечів, скульптур. Завдяки цьому, слот переносить користувача в далеке минуле. У вигляді ігрових символів, окрім історичних діячів, були задіяні карткові позначення.

Лавровий вінок враховується по усьому екрану і обгавкає функціями скаттера. Йому не потрібно вишиковуватися в ряд для утворення призового ланцюжка. Досить появи трьох таких символів для зарахування призу і активації фриспинов. Золотий орел – дикий символ ігрового автомата Звитяжні. Його поява на слоті допоможе доповнити будь-яку призову комбінацію, за винятком скаттеров. З’являється орел тільки на другому і четвертому слотах.

Особливості ігрового автомата Звитяжні

Ігрові автомати грати безкоштовно Victorious мають досить просту панель управління. Перед початком безкоштовної гри, користувачеві досить вибрати рівень ставки і гідність монети. Робиться це за допомогою клавіш coin value і level.Так само на панелі управління є клавіші для ручного і автозапуску барабанів. При автогрі за раз активується 10,25, 50 або 100 спінів. Слоти обертатимуться нескінченно, а гемблер зможе насолодитися графікою і музикою. Ще одна корисна кнопка – інформація.  Саме під нею знаходяться правила гри і розміри виплат ігрового автомата звитяжні. Віддача на онлайн ігрових автомата Victorious досягає 96%.Не даремно розробника онлайн слотів NetEnt вважають одним з найщедріших виробників. Комбінація буде зарахована тільки після появи знаків, починаючи з лівого краю екрану. Містити ланцюжок повинен не менше 3 або 2 (доповнених диким символом) знаків. Додаткова родзинка безкоштовного ігрового автомата Перемоганосні- відсутність типових ігрових рядів. На апараті доступні відразу 243 комбінації. Ніхто з порожніми руками не піде!  У кожного користувача буде можливість відчути себе воїном, що повернувся з походу з щедрою здобиччю! Чим ще порадують ігрові автомати Звитяжні? Звичайно ж це безкоштовні обертання слотів. Як тільки символи розкиду з’явилися на екрані, окрім зарахувань призу, гравець отримає від 15 до 25 сукань. У їх час працює множник – 3.

Ігровий автомат Victorious скрасить сумовитий вечір, перенісши гравця в одну з найзначиміших епох людства!