Бонуси за реєстрацію в онлайн казино з виведенням

Ігровий автомат Aliens

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars
Loading...
aliens

Скріншоти ігрового автомата Aliens

СИМВОЛЫ ИГРОВОГО АВТОМАТА Ігровий автомат Aliens

Wild

Wild

Пятая стадия чужого

Пятая стадия чужого

x3 30 150 1000

x4 150

x5 1000

Третья стадия чужого

Третья стадия чужого

x3 25

x4 100

x5 300

Четвертая стадия чужого

Четвертая стадия чужого

x3 30

x4 125

x5 500

Вторая стадия чужого

Вторая стадия чужого

x3 20

x4 75

x5 150

Первая стадия чужого

Первая стадия чужого

x3 15

x4 50

x5 100

Эволюция

Эволюция

x3 5

x4 20

x5 70

Скорпион

Скорпион

x3 5

x4 20

x5 60

Малыш

Малыш

x3 5

x4 15

x5 50

Яйца

Яйца

x3 5

x4 15

x5 40

Чужой

Чужой

x3 5

x4 15

x5 30

В кінці минулого століття суспільство познайомилося з неймовірною кіно історією про прибульців, які поклали око на мирне існування жителів Землі. Цей неперевершений по своїх спецефектах фільм дістав назву Чужою. Перемістити цю історію на простори всесвітньої павутини наважилася платформа NetEnt. Саме під її ретельним і щоденним керівництвом з’явився ігровий автомат Aliens. Спочатку онлайн слот був прийнятий з деякою настороженістю, але через невеликий період часу ігровому автомату вдалося завоювати довіру.  Розповідь про небезпечних живих істот ігровий автомат Чужі візуально демонструватиме кожному, хто цього побажає, причому без реєстрації. До того ж, онлайн слот зможе запропонувати скористатися своїми унікальними можливостями просто так, адже він дозволяє грати безкоштовно. 

Опис ігрового автомата Aliens

Недоступна для звичайної людини місцевість однієї з планет сонячної системи – це не лише території для боротьби хороших сил проти поганих, але і дизайн головного монітора апарату. Саме такою оригінальною картиною ігровий автомат чужі був наділений компанією-виробником. Особливої поваги заслуговує анімації. Завдяки її візуальним ефектам можна отримати детальне уявлення про небезпеку прибульців. Не менше сил платформою було вкладено в динамічну звукову підтримку.  Її, на відміну від анімації (з’являється тільки на межах призового обертання), ігровий автомат Aliens включатиме постійно. Полягає слот з 15 ліній. Саме на них формуватимуться цінні комбінації. Інтерфейс фантастичного онлайн ігрового автомата Aliens зрозумілий кожному, і, не дивлячись на наявність в слоті безлічі спеціальних раундів, досить лаконічний. 

Символи ігрового автомата Чужі

Справжнє нашестя інопланетних істот відбувається на просторах поля для розіграшу, де і з’являтимуться тематичні знаки онлайн слота : прибульці, спеціальна зброя, боєприпаси і тому подібне. Незважаючи на специфічний сюжет, ігрові автомати Aliens мають прості правила ведення основного туру : зібрати на лінії якомога більше ідентичних символів (мінімум від 3 штук).

Як і багато сучасних онлайн слоти, ігрові автомати Чужі з радістю розпоряджаються спеціальними знаками, серед яких і дикий, – wild напис. Його слід використати для участі в складанні виграшної комбінації, адже wild замінює символи, що не хапають для цього.

Ексклюзивні ігрові автомати Aliens володіють 3 основними турами. Пропасти в них можна тільки поступово, переходячи з одного раунду в інший. Так, верху над монітором знаходиться так звана шкала активності. У неї ігрові апарати вносять усі дані про ті знаки, які випали у вдалих спинах. Перший раунд онлайн ігровий автомат Чужі нарік Пошуковим. Далі, здолавши ворожий напад і зібравши потрібну кількість припасів, відкриваються межі наступного розіграшу – Зіткнення.  Там також треба відбити атаки докучливих позаземних істот. Крім того, на просторах цього туру буде доступний спеціальний магазин. У нім відображається кількість зібраної зброї. Його можна використати для знищення монстрів. Якщо кому те пощастить дістатися до останнього туру, то треба прикласти максимум зусиль, щоб стерти з обличчя всесвіту королеву інопланетних істот. Допомога в знищенні зробить потужну зброю, яка на онлайн ігровому автоматі Aliens виступає символами.  Перемога в цьому раунді помножить виграш в 240 разів.