Бонуси за реєстрацію в онлайн казино з виведенням

Ігровий автомат Arabian Nights

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars
Loading...
arabian-night

Скріншоти ігрового автомата Arabian Night

СИМВОЛЫ ИГРОВОГО АВТОМАТА Ігровий автомат Arabian Nights

Дикий символ

Дикий символ

x2 100

x3 200

x4 2500

x5 10000

Уникальный символ

Уникальный символ

x2 2

x3 5

x4 20

x5 500

Кинжал

Кинжал

x2 2

x3 25

x4 125

x5 2000

Арабские тапочки

Арабские тапочки

x2 2

x3 25

x4 125

x5 1000

Восточная палатка

Восточная палатка

x2 2

x3 10

x4 75

x5 500

Тюбитейка

Тюбитейка

x2 2

x3 10

x4 75

x5 300

Старый верблюд

Старый верблюд

x3 5 30 150

x4 30

x5 150

Символ К

Символ К

x3 5

x4 30

x5 150

Дама

Дама

x3 5

x4 20

x5 125

Картежный валет

Картежный валет

x3 5 20 125

x4 20

x5 125

Картежная десятка

Картежная десятка

x3 3

x4 15

x5 75

Знак 9

Знак 9

x3 3

x4 15

x5 75

Кожен куточок планети по-своєму унікальний. Він несе в собі безліч історичних таємниць, релігійних переваг і культурних особливостей. Із понад сотні країн більшість туристів люблять відвідувати найбільш колоритні, і серед цього списку практично усі арабські. Секрет любові до цих держав вирішив розкрити ігровий автомат Arabian Nights. Його творцем виступила не менш улюблена публікою компанія NetEnt. Оригінальний апарат здатний надати гравцям багато корисних і раніше невідомих фактів про ці східні держави.  Також барвистий безкоштовний онлайн ігровий автомат Arabian Nights має множинні переваги. Сюди можна віднести шанс вести розіграш без будь-яких вкладень, адже такою гідністю можуть порадувати лише найкращі онлайн слоти в усьому інтернеті. Також виконаний досвідченими працівниками платформи ігровий автомат арабські ночі впустить що бажають на свої межі без реєстрації. 

Опис ігрового автомата Arabian Nights

Головний монітор онлайн ігрового автомата Арабські Ночі увібрав в собі усі самі знакові елементи, які практично завжди можна зустріти у будь-якому арабському місті : невисокі будинки, мечеті, кошик з коброю, і, звичайно ж, чудове нічне небо. Щоб точніше передати усю атмосферу, що панує на відеослоті, розробник подарував онлайн ігровому автомату Arabian Nights шикарний анімаційний супровід. Побачити як воно працює можна тільки після формування виграшної лінії, яких до слова в арсеналі онлайн слота 10 штук.  Традиційні наспіви східних держав радуватимуть гравця своїми специфічними ритмами упродовж усього періоду розіграшу. Контролювати висоту ставки і метод запуску барабанів ігровий автомат арабські ночі дозволить за допомогою російського інтерфейсу управління. Відшукати його можна відразу під основним екраном. Полягає інтерфейс з декількох клавіш, але і це буде досить для комфортного відпочинку на просторах ігрового автомата Arabian Nights. 

Символи ігрового автомата Арабські Ночі

Хорошої похвали ігрові автомати Arabian Nights заслуговують за символи, що барвисто промальовували, з тематичним ухилом: курінь, скороходи, грабіжник і так далі. Також апарати мають і прості знаки: карти в розмірі до туза. Вони частіше даруватимуть виграшні комбінації, але, безумовно, великими виплатами ощасливити не зможуть. Алгоритм онлайн ігрового автомата Арабські Ночі віднесе лінію до категорії виграшної, якщо на ній зустрінуться більше 3 схожих символів.  Приблизний розмір винагороди, якими слоти нагородять гравця з нагоди перемоги, можна дізнатися в таблиці виплат. Накопичувальний Джек-піт відеослота відправиться в руки тому, хто збере на лінії колекцію знаків з 5 грабіжників, які до того ж носять звання дикого і замінюють своєю персоною інші символи.

До складу стилістично продуманого апарату входить і скаттер. Така відповідальна роль була покладена на золоту лампу. Окрім призів в розкид лініям, лампа здатна зробити активними 15 безкоштовних спінів. При використанні цих обертань, відомих своєю прибутковістю, ігрові автомати арабські ночі збільшуватимуть виграш на 3. Перевіривши на особистому досвіді, на що здатні відеослоти Arabian Nights, гравець навряд чи собі відмовить в спокусі провести з ними час знову.