Бонуси за реєстрацію в онлайн казино з виведенням

Ігровий автомат Attraction

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars
Loading...
attraction

Скріншоти ігрового автомата Attraction

СИМВОЛЫ ИГРОВОГО АВТОМАТА Ігровий автомат Attraction

Символ Wild

Символ Wild

Красный сканер

Красный сканер

x3 25

x4 150

x5 500

Мощный компьютер

Мощный компьютер

x3 20

x4 100

x5 300

Измеритель

Измеритель

x3 15

x4 75

x5 250

Сканер давления

Сканер давления

x3 10

x4 50

x5 200

Анализатор

Анализатор

x3 8

x4 40

x5 150

Знак А

Знак А

x3 8

x4 25

x5 100

Символ К

Символ К

x3 8

x4 25

x5 75

Символ Q

Символ Q

x3 5

x4 20

x5 50

Карта валет

Карта валет

x3 5

x4 15

x5 40

Символ 10

Символ 10

x3 5

x4 15

x5 30

Розвиток сучасної науки проходить прискореними темпами. Наукові досягнення гарантують людству яскраве майбутнє. Практично щодня ставати відомо про чергове успішне відкриття. І вченві не обмежуються одним напрямом, вони розробляють теорії, а потім доводять їх практичним шляхом в найрізноманітніших сферах життя. Тема наукових відкриттів завжди була цікава письменникам, режисерам, і зростання популярності стало причиною того, що кожен розробник у своїй колекції має ігровий автомат подібної тематики.  Компанія Net Entertainment також не вирішила відставати від своїх конкурентів, і запропонувала азартним користувачам унікальний ігровий автомат Attraction, в цей слот можна онлайн грати безкоштовно. 

Опис ігрового автомата Attraction

Графіка, якою наділений віртуальний ігровий автомат Тяжіння, дозволить учасникові відчути себе в науковій лабораторії, де, поза сумнівом, було зроблено не одно корисне відкриття, і ось тепер прийшла черга гравця. Приглушений синій колір робить слот автомат таємничим і загадковим. Назва ігрового автомата Attraction онлайн і фон стилізовані згідно з сюжетом. Завершальний компонент це музично супровід, що гармонійно заповнює апарат. Ігровий автомат Attraction складається з п’яти барабанів.  Призові комбінації, що припускає слот, можуть формуватися на десяти виграшних лініях. Для управління ігровим автоматом Тяжіння безкоштовно передбачені функціональні клавіші. Кнопка по центру з двома круговими лініями в апараті, відповідає за запуск гри. Клавіша автозапуску включає режим автоматичних обертань, під час яких учасник просто стежить за процесом безкоштовно. Щоб збільшити кількість ліній для побудови призових поєднань, слід скористатися клавішею в осередку з написом Рівень

Символи ігрового автомата Тяжіння

Ігрові автомати Attraction без реєстрації і безкоштовно, подарують немало захоплюючих моментів. Цей онлайн слот має свій унікальний набір тематичних елементів. Кожен ігровий барабан заповнюють картинки з аналізатором, комп’ютером, вимірювальним приладом, сканером тиску, червоним сканнером, стилістичні карткові знаки. Комбінація повинна містити не менше трьох однакових символів, і розпочинатися з лівого краю майданчика ігрового автомата Attraction.

Одним з важливих знаків, що має онлайн апарат, є Wild. Його функції виконує картинка з атомним ядром. Він випадає тільки на 2-му, 3-му і 4-му барабанах слот апарату, в ході основного раунду і додаткових спінів. Крім того, є ще один Sticky Wild, але він з’являється тільки під час призових обертань. Обоє вайлда наділені функцією заміни.

Онлайн ігровий автомат Attraction наділений особливою функцією, пов’язаною з дією магніта, що переміщається по краях ігрового майданчика. Коли він направляє промінь горизонтально або вертикально, і якщо в поле його дії потрапляє сектор з диким знаком, тоді він ставати Sticky Wild і розмножується на лінії. Після цього гравець безкоштовно отримує додаткові обертання, з комбінацією з диких символів. Бонусная гра в ігровому автоматі Attraction не завершитися, якщо по закінченню раунду магніт знову почне діяти, кількість вайлдов знову збільшитися.  Подібна ситуація позитивно позначиться на підсумковій виплаті. Ігрові автомати тяжіння онлайн сподобаються усім любителям науково-фантастичних сюжетів. Прекрасна графіка, незвичайні бонусні пропозиції, високі виграші, можливість грати безкоштовно гарантують гідний відпочинок кожному, хто запустить ігровий автомат Attraction.