Бонуси за реєстрацію в онлайн казино з виведенням

Ігровий автомат Beach

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars
Loading...
beach

Скріншоти ігрового автомата Beach

СИМВОЛЫ ИГРОВОГО АВТОМАТА Ігровий автомат Beach

Скаттер

Скаттер

x3 8

x4 16

x5 24

Wild

Wild

Сундук с золотом

Сундук с золотом

x3 40

x4 200

x5 2000

Ракушка

Ракушка

x3 25

x4 125

x5 1000

Морская звездочка

Морская звездочка

x3 20

x4 75

x5 500

Ракушка

Ракушка

x3 20

x4 60

x5 350

Символ А

Символ А

x3 5

x4 40

x5 125

Символ К

Символ К

x3 5

x4 25

x5 100

Дама

Дама

x3 5

x4 25

x5 75

Карта валет

Карта валет

x3 5

x4 20

x5 60

Символ 10

Символ 10

x3 5

x4 20

x5 50

Морське узбережжя вабить своєю безтурботністю. Шум хвиль краща музика для втомленого тіла і душі. Компанія Net Entertainment пропонує насолоджуватися красою моря у будь-яку пору в ігровому автоматі Beach. І хто знає, що викинуть воно на берег сьогодні. Але головне, що учасникові доведеться збирати не лише камінчики, а також щедрі призи.

Опис ігрового автомата Beach

Ігровий автомат Пляж має якісний дизайн. Вмить гравець виявиться на пляжі із золотисто-рожевого піску, на який неквапом накочують хвилі. Високі камені на березі надійно укриють від сторонніх очей, а високі пальми подарують прохолодну тінь. Ніщо не зможе перешкодити слухати шум прибою, крики чайок і щебетання прибережних птахів. Неймовірні емоції подарує ігровий онлайн автомат Beach безкоштовно. Оцінити переваги, якими наділений слот можна без реєстрації, але головне грати безкоштовно буде не менш цікаве.

По своїй структурі ігровий автомат пляж належить до категорії багатолінійних моделей, оскільки формування призових поєднань відбувається двадцятьма способами. Звичні п’ять барабанів на майданчику учасник в ігровому автоматі Beach, не побачить. Предмети, що використовуються як символи, розташовуються за схемою 5Х3. І це перша родзинка, яка є в апараті. Заміна знаків після складання призової комбінації проходить в оригінальній формі. Усі іконки зникають, а хвилі приносять нові речі, які і формують наступні виграшні поєднання.

Ігрові автомати Beach онлайн прості в управлінні, оскільки оснащені мінімальним набором функціональних клавіш. Тут передбачені кнопки для запуску гри, визначення розміру ставки, включення режиму автозапуску. Кількості діючих ліній на ігровому майданчику змінити не вийде, оскільки вони активні за умовчанням.

Символи ігрового автомата Пляж

Щоб упізнати фінансову складову онлайн ігрового автомата Beach, слід відрити таблицю з виплатами слота, і безкоштовно ознайомитися з розмірами грошових призів по кожній комбінації.

Символи безкоштовного онлайн ігрового автомата Пляж відповідають його тематиці. Справжньою прикрасою екрану стали черепашки різних форм, раковина з перлиною, морська зірка, скриня з дорогоцінними предметами, пляшка з посланням. А карткові знаки позначені на гальці. Коли на лінії буде присутнім набір від трьох до п’яти однакових предметів, тоді учасникові виплачується грошова винагорода.

Ігрові автомати Beach містять особливі іконки, що збільшують функціональні можливості слота. Онлайн слот має два дикі знаки. Перший представлений у виді дерев’яна табличка з Wild і веселою креветкою, що грає на усіх барабанах, за винятком третього. Він може заміщати усі тематичні символи, але не скаттер і ще один вайлд. Центральний барабан – місце дії Octopus Wild, табличка з коефіцієнтом х2.  Коли він випадає на майданчику безкоштовного ігрового автомата Пляж, тоді виникає рожевий восьминіг, і міняє між собою два будь-які символи, щоб вийшла призова комбінація. При цьому виплата по ній буде збільшена в два рази. Картинка з посланням в пляшці в слоті являється скаттером. Його поява на екрані активує безкоштовні раунди – Free Waves. Якщо на майданчику будуть присутніми тільки три скаттера, користувач зможе зробити тільки 8 безкоштовних запусків. Максимальне число безкоштовних ігор – 24, активує комбінація з п’яти символів розкиду.

Ігровий автомат Beach захопить користувача надовго, оскільки має відмінну графіку, забавних персонажів, додаткові опції, високий відсоток виплат.