Бонуси за реєстрацію в онлайн казино з виведенням

Ігровий автомат Big Bang

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars
Loading...
big-bang

Скріншоти ігрового автомата Big Bang

СИМВОЛЫ ИГРОВОГО АВТОМАТА Ігровий автомат Big Bang

Wild

Wild

Фиолетовая галактика

Фиолетовая галактика

x3 10

x4 80

x5 400

Луна

Луна

x3 10

x4 70

x5 300

Зеленая планета

Зеленая планета

x3 10

x4 90

x5 500

Желтая галлактика

Желтая галлактика

x3 15

x4 100

x5 700

Солнечная система

Солнечная система

x3 20

x4 150

x5 1000

Карта туз

Карта туз

x3 4

x4 20

x5 70

Символ К

Символ К

x3 3

x4 15

x5 60

Карта дама

Карта дама

x3 3

x4 15

x5 50

Карта валет

Карта валет

x3 2

x4 10

x5 50

Десятка

Десятка

x3 2

x4 10

x5 50

Теорія про те, що наш Всесвіт виник завдяки великому вибуху, відома багатьом. І ця тема залишається однією з самих обговорюваних у сфері астрономії. Компанія Net Entertainment завжди в курсі подій, і знає, що цікаво суспільству, тому її розробки завжди актуальні і доступні без реєстрації, що і пояснює їх високий рівень популярності. Ігровий автомат Big Bang розкриває події далекого минулого, і пропонує азартним гравцям стати не лише простими свідками, а і активними учасниками.

Опис ігрового автомата Big Bang

Екран в ігровому автоматі Великий Вибух оформлений картинкою відкритого космосу. Сталевий корпус майданчика акцентує увагу користувача і вказує на те, що підкорювати простори Всесвіту він буде на сучасному космічному апараті. Музичне наповнення ігрового онлайн автомата Big Bang додає інтриги і сприяє до роздуму про те, скільки нерозкритих таємниці зберігає в собі зоряне полотно.

Ігровий автомат великий вибух складається з п’яти барабанів. Призові комбінації формуються на двадцяти п’яти лініях поля. Для управління онлайн ігровим атоматом Big Bang передбачене декілька функціональних клавіш, які дають старт грі, допоможуть відрегулювати суму кредиту, але відсутня кнопка, щоб визначити діючі ігрові лінії автомата. Важливим моментом для кожного користувача, якого грати безкоштовно не хоче, а робить ставку на реальні кредити, являються коефіцієнт виплат.  Щоб знати фінансові можливості слота, гравцеві слід відкрити безкоштовно додаткове вікно, де вказані усі можливі виграшні поєднання і розмір винагороди. 

Символи ігрового автомата Великий Вибух

Оскільки ігрові автомати Big Bang розкривають тему космосу, то і ігрові символи підібрані що відповідають. На екрані розташовуються фотографії Сонця, Землі, Місяця, метеорита. Виглядають ігрові символи автомата дуже реалістично. На додаток до них додаються позначення карткових знаків, на тлі різноколірних вогняних спалахів. Для отримання виграшу в автоматі необхідно зібрати не менше трьох однакових іконок по одній з можливих схем.

У рамках ігрового автомата Big Bang діють тільки один унікальний символ – вайлд. Його обов’язки в цьому апараті виконує палаюче Сонце. Дикий знак самостійно виплати не приносить, але допомагає збудувати прибуткових набір з інших іконок, замінюючи не вистачає.

Ігрові автомати великого вибуху не мають раунду безкоштовних обертань і бонусной гри, але це не знижує їх прибутковість. Особливістю онлайн слота Big Bang є набір з шести множників – х1, х2, х4, х8,,х16, х32. Усі коефіцієнти знаходяться з лівого боку ігрового поля. Випробувати їх дію можна запустивши онлайн автомат безкоштовно. І проявляється воно таким чином. На старті гри, діятиме мультиплейєр х1. Якщо подальші обертання в ігровому автоматі будуть вдалими, цей показник зростатиме.  Але коли спін не приніс доходу, значення шкали повертається до одиниці. Ігровий автомат Big Bang подарує захоплюючу подорож з щедрими виплатами. Головне, щоб кожен раунд приносив винагороду, і у результаті на балансі у гравця буде солідна сума. Протестувати ігровий автомат Великий вибух завжди можна у безкоштовному режимі.