Бонуси за реєстрацію в онлайн казино з виведенням

Ігровий автомат Blood Suckers

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars
Loading...
blood-suckers-2

Скріншоти ігрового автомата Blood Suckers

СИМВОЛЫ ИГРОВОГО АВТОМАТА Ігровий автомат Blood Suckers

Бонус

Бонус

x1 Bonus

Изумрудный треф

Изумрудный треф

x3 2

x4 25

x5 100

Лого бубна

Лого бубна

x3 2

x4 25

x5 100

Камень чирва

Камень чирва

x3 5

x4 50

x5 150

Лого пика

Лого пика

x3 5

x4 50

x5 150

Желтый вампир

Желтый вампир

x3 20

x4 75

x5 200

Картина вампира

Картина вампира

x3 10

x4 75

x5 200

Синий вампир

Синий вампир

x3 10

x4 75

x5 200

Красный вампир

Красный вампир

x3 50

x4 150

x5 500

Red scatter

Red scatter

x1 Scatter

x2 50

x3 100

x4 625

x5 2500

Красный дикий

Красный дикий

x1 Wild

x2 5

x3 200

x4 2000

x5 10000

Історії про кровожерних вампірів вселяють жах навіть в найвідважніших, але в теж час вампирские саги користуються величезною популярністю. Тему про кровопивців вирішила обіграти і компанія Net Entertainment, і випустила ігровий автомат Blood Suckers. У рамках онлайн слота кожен учасник зможе проявитися себе в ролі винищувача вампірів, головне упоратися з емоціями і залишатися холоднокровним до кінця. За свою сміливість гравець отримає щедру нагороду. Побувати в лігві нечисті можна без реєстрації.  Тим, кому ігровий онлайн автомат Кровопивця зустрівся уперше, краще грати безкоштовно.

Опис ігрового автомата Blood Suckers

Цей розробник завжди приділяє особливу увагу графічному оформленню моделей. Безкоштовний онлайн ігровий автомат Вампіри не став виключенням. При одному погляді на екран онлайн автомата ставати страшно. Гравець опиниться в одній з кімнат, де проходили криваві ритуали, про що свідчать яскраво-червоні плями на стінах. Очі кажана, що світяться, над майданчиком викликають тремтіння в колінах. А музичний супровід навіває ще більший жах. Події будуть такі ж реальні, навіть якщо грати безкоштовно.

Як і усі віртуальні слоти, ігровий автомат Blood Suckers оснащений набором функціональних клавіш, які дозволяють настроїти параметри. А саме, число діючих ліній, кількість монет і їх номінальне значення. Кнопка з двома стрілками по кругу дає старт грі.

Символи ігрового автомата Кровопивця

У онлайн ігровому автоматі Вампіри можна грати по двадцяти п’яти лініям, що обертають п’ять барабанів. Не важко здогадатися які символи використовуються в цьому апараті. Природно, тут є присутніми портрети легендарного графа Дракули, чорного ангела у вигляді дівчини і інших не менш похмурих персонажів. Також на майданчику мелькають картинки із зображенням предметів, що мають бути в арсеналі мисливця за нечистю – свята вода, часник, арбалет і Біблія.  У призових комбінаціях онлайн ігрового автомата Blood Suckers мають бути не менше трьох однакових картинок, і розташовуватися вони повинні в строгій послідовності. Ігровий автомат кровососи приготував своїм гравцям ще немало сюрпризів, які принесуть непогані виплати. У онлайн слоті є дикий знак. Його функції покладені на картинку, де упир кусає перелякану дівчину. Ігрові автомати Blood Suckers наділені анімаційним ефектом, тому зображення у виграшній позиції оживає і користувач спостерігатиме це жахливе видовище. Вайлд має в розпорядженні максимальний коефіцієнт виплат, а також бере участь в складанні виграшних поєднань, замінюючи відсутній знак.

Бонусная гра ігрового автомата Вампіри

Ігрові автомати Кровососи пропонують бонусную гру, яка запускається іконкою з осиковим кілком і молотком. Коли на екрані онлайн апарату з’являються три картинок з цими предметами, відкривається склеп з дванадцятьма трунами. Учасник повинен їх відкривати у будь-якій послідовності, і вбиваючи персонажів, отримує певний приз. Раунд завершується, якщо труна виявиться порожньою.

У ігровому автоматі Blood Suckers онлайн є і скаттер, який нараховує безкоштовні обертання. Символом розкиду є мертва наречена, коли три або чотири або п’ять зображень випадуть на ігрових лініях віртуального слота, запускаються десять безкоштовних спінів з множником х3.

Ігровий автомат Blood Suckers одна з кращих моделей в колекції цього виробника. Він є прекрасною можливістю для гравця виступити в ролі мисливця на голубити і отримати солідний гонорар. Випробувати ігровий автомат Кровопивця можна безкоштовно.