Бонуси за реєстрацію в онлайн казино з виведенням

Ігровий автомат Boom Brothers

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars
Loading...
boom-brothers

Скріншоти ігрового автомата Boom Brothers

СИМВОЛЫ ИГРОВОГО АВТОМАТА Ігровий автомат Boom Brothers

Знак бонус

Знак бонус

Scatter

Scatter

Wild символ

Wild символ

x2 5

x3 200

x4 2000

x5 7500

Маска белого цвета

Маска белого цвета

x3 50

x4 100

x5 500

Кожаная маска

Кожаная маска

x3 15

x4 75

x5 250

Голубая маска

Голубая маска

x3 15

x4 75

x5 250

Бородач

Бородач

x3 10

x4 50

x5 125

Каска с фонарем

Каска с фонарем

x3 5

x4 15

x5 75

Кирка и молот

Кирка и молот

x3 5

x4 25

x5 100

Ведро

Ведро

x3 5

x4 15

x5 75

Светильник

Светильник

x3 5

x4 50

x5 100

Надра землі багаті корисними копалини, щоб їх добути існує безліч ефективних способів. А ось в середньовічні рудокопи не мали таких технологій, але якість їх роботи була на високому рівні. Компанія NetEnt вирішила порадувати тих, хто мріє відшукати печеру із скарбами і особисто вивезти їх на поверхню, тому випустила ігровий автомат Boom Brothers. Досягти заповітної мети учасникові допоможуть брати, які відомі тим, що усі на своєму шляху висаджують в повітря. Онлайн ігровий автомат Брати Бум доступний без реєстрації.

Опис ігрового автомата Boom Brothers

Як тільки гравець запустить безкоштовний ігровий автомат онлайн Брати Бум, він відразу перенесеться в підземеллі, де рудокопи добувають дорогоцінні метали. Вони використовують різні механізми і пристосування. Атмосферу шахти передає і звукове наповнення онлайн слота. Гуркіт вагонеток, стук молотків і дзвін залізних ланцюгів супроводжують процес гри. Темно-блакитні тони тільки підкреслюють загальну картину автомата і вигідно виділяють символи.

Ігровий автомат Boom Brothers складається з п’яти барабанів, що позначена ланцюгами. Двадцять ліній виплат допоможуть в побудові виграшних комбінацій. Для управління ігровим автоматом Брати Бум передбачений ряд функціональних клавіш. Кнопка запуску онлайн слота розташована в центрі панелі. Тут же є клавіші для визначення таких ігрових параметрів як розмір ставки, число діючих ліній, і запускається режим автогри.

Символи ігрового автомата Брати Бум

Символами ігрового автомата Boom Brothers є різні механізми, інструменти гірників, ліхтар, відро, рейки. Для отримання виплати вимагається зібрати не менше трьох аналогічних картинки на діючій ігровій лінії. Для вивчення особливостей онлайн слота, можна грати безкоштовно.

Ігрові автомати Boom Brothers дивуватимуть користувача з кожен спіном. Коли на майданчику вишикуватися вдала комбінація з механізмів, що втілюють братів, тоді з’являється один з чоловічків і приносить гравцеві чергову призову суму. Онлайн ігровий автомат Брати Бум оснащений цілим набором унікальних опцій. Одна з них 2-й шанс включається довільно і дозволяє переграти раунд. На екрані апарату знову з’явитися один з персонажів, і безкоштовно влаштує вибух, який знищить символи на барабанах і вони будуть замінені.

Передбачений в слоті дикий знак, також може вибухати, але головне його призначення – заміна символів, для складання виграшних поєднань.

Другий значимий знак в ігровому автоматі Boom Brothers – картинка з написом Free spin. коли три такі зображення випадуть при черговому обертанні, активується раунд безкоштовних спінів. Усі виплати призової гри будуть помножені на мультиплікатор х3. Якщо вказана іконка знову з’явитися, тоді до загального числа додається ще одно безкоштовне обертання

Особливе значення має символ залізничних колій, оскільки є ключем до бонусной гри. Ігрові автомати брати бум безкоштовно подарують можливість стати її учасників тому, хто збере на полі три, чотири або п’ять вказаних іконок. Бонусная гра складається з двох етапів. На першому учасник повинен прокласти рейки для вагонетки. На другому відбудеться змагання між детонаторами, які і принесуть користувачеві винагороду.

У цікавому ігровому автоматі Boom Brothers учасник опиниться в самому епіцентрі потужних вибухів, що принесуть йому солідний капітал. Оригінальна концепція процесу гри не залишить байдужим жодного любителя ризику і азарту. Навіть у режимі безкоштовної гри онлайн ігровий автомат Брати Бум гарантує захоплююче проведення часу.