Бонуси за реєстрацію в онлайн казино з виведенням

Ігровий автомат Creature from the Black Lagoon

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars
Loading...
creaturefromtheblacklagoon

Скріншоти ігрового автомата Creature From the Black Lagoon

СИМВОЛЫ ИГРОВОГО АВТОМАТА Ігровий автомат Creature from the Black Lagoon

Кей с биноклем

Кей с биноклем

x3 25

x4 250

x5 750

Человек с гарпуном

Человек с гарпуном

x3 20

x4 200

x5 600

Капитан с крюком

Капитан с крюком

x3 10

x4 100

x5 400

Бинокль

Бинокль

x3 5

x4 40

x5 125

Акваланг

Акваланг

x3 5

x4 40

x5 125

Камера

Камера

x3 4

x4 30

x5 100

Free Spin

Free Spin

Скільки на планеті повністю недосліджених місць, навіть складно представити. Кожен з континентів приховує в собі силу-силенну таємниць. Особливо полоскотати собі нерви вдається авантюристам, які витрачають свій час і безумовно засоби, залишаючи усі справи і вирушають в далекі подорожі, в надії відшукати клад або відкрити новий вид тварин. Схожа історія сталася з групою відважних молодих людей, що відвідали Південною Америку.  Замість прекрасних спогадів, вони потрапили в мережі, вправно розставлені невідомим створенням, що мешкає в каламутних водах місцевої лагуни. Така неймовірна розповідь отримала право на життя не лише в кінокартині, але і на межах всесвітньої павутини. Фільм про екзотичну чорну лагуну мав справжній фурор, тому коливатися в створенні за його мотивами ігрового автомата розробникові не припало. Під збігом таких надзвичайних обставин і був придуманий безкоштовний онлайн ігровий автомат Creature from the Black Lagoon. 

Опис ігрового автомата Creature from the Black Lagoon

Креативним ідеям, які увібрали в себе нестандартні ігрові автомати тварюка з чорної лагуни, можуть позаздрити інші онлайн слоти. З великою відповідальністю ігровий автомат Creature from the Black Lagoon підійшов до питання оформлення свого екрану. Тому, щоб не потрапити в невміле положення, дизайнери, якими обзавівся ігровий автомат, вирішили перенести на монітор картину із зображенням небезпечної лагуни, і типовій місцевості лісів Амазонки, де і розташувалася ця лагуна.  Рівних в плані якості анімації ігрового автомата тварюка з чорної лагуни просто не має. Що відбувається на екрані апарату здаватиметься реальним і за рахунок унікальної музичної підтримки, в процесі створення якої були задіяні справжні музиканти. Ще одним важливим плюсом ігровий автомат Creature from the Black Lagoon вважає наявність 2 десятків ліній для нарахування виплат. Не залишить байдужим слот і тих людей, які не представляють своє життя без комфорту. Саме таке відчуття виникне у гравців після знайомства з інтерфейсом управління онлайн апарату. 

Символи ігрового автомата Тварюка з Чорної Лагуни

Сміливі шукачі нового і незвичайного з’явилися на безкоштовному онлайн ігровому автоматі Creature from the Black Lagoon в якості символів: Кай, Лукас і так далі. Не змогли обійтися слоти і без спеціальних експедиційних приладів, які знадобляться у боротьбі з чудовиськом лагуни : балон із запасом кисню, бінокль і так далі. Ощасливити небаченими винагородами ігрові автомати тварюка з чорної лагуни зможуть після того, як на його моніторі зустрінуться ідентичні знаки, що випали на поле поступово, відміряючи свій шлях з 1 барабанного осередку.

Ігровий автомат Creature from the Black Lagoon – хороший спосіб запрацювати, тим більше що допоможе в цій відповідальній справі чудовий дикий символ (напис, що знайомить з назвою онлайн слота). В процесі звичайних обертань він може з’явитися у будь-якій частині екрану, замінюючи при цьому інші, не такі потрібні знаки.

Як тільки бонусні символи виявляться на першій, третин і п’ятої барабанної секції, ігрові автомати Creature from the Black Lagoon миттєво випустять free spins. Значущість цих обертань на межах онлайн слота переоцінити складно, адже вони акумулюють пристойні виграші. Отримати неймовірну винагороду дозволять і особливі wild знаки. На території бонусних спінів вони зможуть не лише з’являтися в різних частинах екрану, але і залишатися на тих же позиціях до закінчення етапу.