Бонуси за реєстрацію в онлайн казино з виведенням

Ігровий автомат Dazzle Me

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars
Loading...
dazzle-me

Скріншоти ігрового автомата Dazzle Me

СИМВОЛЫ ИГРОВОГО АВТОМАТА Ігровий автомат Dazzle Me

Изумруд

Изумруд

x3 3

x4 5

x5 20

Бирюзовый камень

Бирюзовый камень

x3 3

x4 5

x5 20

Рубиновый камень

Рубиновый камень

x3 4

x4 8

x5 30

Шестигранник

Шестигранник

x3 4

x4 8

x5 30

Звонкий колокольчик

Звонкий колокольчик

x2 1

x3 8

x4 15

x5 100

7

7

x2 1

x3 12

x4 30

x5 200

Голубая надпись

Голубая надпись

x3 8FS

x4 12FS

x5 16FS

Безкоштовний ігровий автомат Dazzle Me – новітня розробка в області онлайн слотів від компанії НетЕнт, присвячена тематиці коштовностей. Граючи в апарат користувачам пропонується стандартний, дещо змінений функціонал з унікальними опціями, зустріти які можна виключно в цьому відеослоті. Під час обертань користувачам доступні п’ять ігрових барабанів, в кожному з яких є по три-п’ять осередків для символів.  Сама ж гра в ігровий автомат Засліпи Мене ведеться на 76 активних траєкторіях, при цьому можливий запуск випадковим чином бонусных опцій, що дозволяють копіювати елементи з лівих рядів слота на праві.

Опис ігрового автомата Dazzle Me

Безкоштовні ігрові автомати Dazzle Me засліплюють користувачів з моменту першого запуску яскравими фарбами і виблискуючими дорогоцінними камінчиками, якими усипані вертикальні ряди на інтерфейсі. Коштовності є улюбленими атрибутами дівчат, тому цей безкоштовний слот з упевненістю можна віднести в розряд тих, які припадуть до смаку дівчатам. Ігровий автомат Засліпи Мене перекладений російською мовою, сам процес управління здійснюється через панель із зеленими кнопками в нижній половині вікна.  Спершу слід вказати рівень подальшої гри, вибравши значення з області 1-10. Цей показник означає число використовуваних жетонів, номінал яких вказується в полі дост.монет в інтервалі від 0.01 до 1 на ігровому автоматі Dazzle Me онлайн. Кількість траєкторій є постійною і не підлягає зміні – 76. Завершальний етап приготувань до старту – натиснення опції спин, запускаючи тим самим обертання вертикальних барабанів. Альтернативний спосіб запуску – клик по макс.ставка або автогра. Макс. ставка негайно запускає спини при найбільш високих внесках, а автогра призначається для старту подальших раундів автоматичній формі, без яких-небудь дій з боку учасника процесу. Отримати нагороду на безкоштовному ігровому автоматі засліпи мене онлайн можна шляхом збору трьох або більше однакових зображень, розташовуватися які зобов’язані на суміжних рядах і загальних ланцюжках. Коефіцієнти ігрових виплат при цьому різняться для різноманітних картинок і знаходяться в розділі інфо ігрового автомата Dazzle Me. Окрім вказівки множників, користувачам доступні траєкторії розміщення ігрових елементів і опис унікальних режимів на онлайн автоматі.

Особливості ігрового автомата Засліпи Мене

Free spins: скатер, що є бонусным символом слота. Випадання скатеров можливо на будь-яких позиціях, при цьому за 3 штуки на довільних місцях нараховується 8 безкоштовних стартів, при чотирьох – 12, при п’яти – 16. Під час бонусного раунду активується опція linked reels, що означає випадання на 1-4 барабанах повністю ідентичних картинок, оскільки з лівих рядів елементи повністю копіюються на праві.

Dazzling wild reels – дика функція на ігровому автоматі засліпи мене. Запуск диких рядів здійснюється довільно, після чого від одного до п’яти слотів повністю покриваються вайлдами, що підміняють бракуючі символи з числа класичних, що сприяє утворенню нових і поліпшенню вже існуючих ланцюжків. Не підміняються вайлдами лише скатеры. Особливістю ігрового онлайн автомата Dazzle Me являється наявність різних слотів. Так, перші два містять по три позиції, третій і четвертий – по чотири, завершальний, п’ятий – п’ять позицій.  Ігрові автомати засліпи мене не мають унікальних бонусных режимів, модифікація з джек-потами або опцій на подвоєнь, що компенсується великою кількістю допоміжних безкоштовних рішень і незвичайному компонуванню самих онлайн слотів.