Бонуси за реєстрацію в онлайн казино з виведенням

Ігровий автомат Dead or Alive

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars
Loading...
dead-or-alive

Скріншоти ігрового автомата Dead or Alive

СИМВОЛЫ ИГРОВОГО АВТОМАТА Ігровий автомат Dead or Alive

Карточная 10

Карточная 10

x3 2

x4 10

x5 25

Валетик

Валетик

x3 2

x4 10

x5 40

Символ Q

Символ Q

x3 4

x4 12

x5 50

Карточный король

Карточный король

x3 5

x4 15

x5 75

Игральный туз

Игральный туз

x3 10

x4 20

x5 100

Бокал виски

Бокал виски

x3 10

x4 50

x5 200

Сапоги

Сапоги

x3 12

x4 60

x5 300

Шляпа с полями

Шляпа с полями

x3 15

x4 75

x5 400

Ремень с кобурой

Ремень с кобурой

x3 20

x4 100

x5 750

Золотая звезда

Золотая звезда

x3 20

x4 125

x5 1000

Бумажный плакат

Бумажный плакат

x1 Wild

x3 25

x4 150

x5 1500

Револьверы

Револьверы

x1 Scatter

x2 2

x3 4

x4 25

x5 2500

У сучасному товаристві вбивць, злодіїв і інших потенційно небезпечних людей знаходять і саджають за грати досить швидкими темпами. У своїй роботі оперативники використовують нові технічні засоби, задіюють службових собак, а також обчислюють місцезнаходження злочинця завдяки прослуховуванню мобільно телефону. Така неймовірна швидкість розкриття злочинів була не завжди. У часи, коли дикий захід просто був наповнений вбивцями, на протистояння виходили лише декілька шерифів, маючи при собі мінімум зброї.  Геройство правоохоронних органів тих далеких часів вдало продемонструє ігровий автомат Dead or Alive. Вивчити від і до усі ази ігрового автомата і специфіку роботи цього регіону можна швидко, тим більше що слот створює сприятливу атмосферу, в якій дозволяється грати безкоштовно. Мало того, для знайомства з онлайн слотом не треба створювати власний аккаунт, ігровий автомат Мертвим або Живим дозволяє проводити розіграш і так. 

Опис ігрового автомата Dead or Alive

Розбиті салуни, запорошені американські вулиці, грізне небо. Ні, це не опис часів військового періоду, а оформлення ігрового автомата Мертвий або Живий. Така оригінальна картинка спеціально була поміщена розробником на основний монітор онлайн слота, щоб гравець міг отримати чітке представлення, що 18 повіками був на території божевільного заходу. Реальності онлайн слоту надасть чудова анімація.  Її візуальні спецефекти бескоштовний онлайн ігровий автомат мертвим або живим може показати тільки на межах оплачуваної комбінації. У усіх інших випадках вона буде не активна. 9 ліній для здійснення цінних виплат, саме таку їх кількість має апарат. Щоб гравець міг швидше зорієнтуватися в можливостях вибраного слота, нестандартні ігрові автомати Dead or Alive отримали в особисте користування неймовірно комфортну і практичну панель управління. 

Символи ігрового автомата Мертвим або Живим

Особливу родзинку ігрового автомата Dead or Alive можна побачити безпосередньо на його барабанах. Там мелькатимуть різні ковбойські атрибути, і, звичайно ж, зброя. Окрім таких специфічних знаків, надзвичайний слот володіє і стандартними номіналами карт. Правила, виходячи з яких безкоштовні онлайн ігрові автомати Dead or Alive, ощасливлять гідними виплати, однакові для усіх видів символів. Тому беззастережний статус призера дістанеться гравцеві, що зібрав на лінії потрібну кількість аналогічних знаків (3 штуки, рідко 2).

Інформаційна листівка, що свідчить про те, що шерифи розшукують особливо небезпечну людину, отримала статус wild. Вона наділена владою самою формувати гідні комбінації, і допомагати іншим в цій непростій справі, заміщаючи символи.

Ще одним сюрпризом, яким здивують ігрові автомати мертвий або живий, є липкі wild (інформаційна листівка із зображенням особи конкретного злочинця). З’явиться на апараті вони можуть лише на межах фрі спінів. Плюсом таких wild стало те, що виявившись на моніторі, вони не зрушаться з місця до закінчення раунду.

Приголомшливі ігрові автомати, що затягують увагу, мертвий або живий, як і багато модних онлайн слоти мають у своєму арсеналі додаткові обертання. На слоті кількість таких спінів прирівнюється до 12 штук. Оволодіти цією досить приємною винагородою допоможе набір з 3 пістолетів, які до того ж виконує функції розкиданого символу. З великою радістю ігровий автомат Dead or Alive відкриє свої двері таким, що бажає отримати і приголомшливі призи, і чудовий настрій.