Бонуси за реєстрацію в онлайн казино з виведенням

Ігровий автомат Demolition Squad

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars
Loading...
demolitionsquad

Скріншоти ігрового автомата Demolition Squad

СИМВОЛЫ ИГРОВОГО АВТОМАТА Ігровий автомат Demolition Squad

Scatter

Scatter

Робот-строитель

Робот-строитель

x3 100

x4 400

x5 4000

Демонтажник с сигарой

Демонтажник с сигарой

x3 75

x4 300

x5 2000

Демонтажник в повязке

Демонтажник в повязке

x3 6

x4 200

x5 1000

Девушка с кувалдой

Девушка с кувалдой

x3 50

x4 150

x5 800

Демонтажник в синем

Демонтажник в синем

x3 40

x4 125

x5 600

Карточный король

Карточный король

x3 15

x4 50

x5 120

Дама

Дама

x3 10

x4 30

x5 100

Валет

Валет

x3 7

x4 20

x5 80

Карточная 10

Карточная 10

x3 3

x4 15

x5 60

Знаходячись на останніх курсах учбового закладу, кожен вечір вони оправляються на додаткову підробку – очищати місце під нове будівництво. Займаючись демонтажем, студенти заробляють на житті і відточують свої професійні навички. Побачити, як відбувається їх вечірні хобі, можливо у будь-який момент. Ні, для цього не треба їхати на трудовий об’єкт, досить привести в дію ігровий автомат Demolition Squad.  Він ретельно створювався компанією-виробником довгих декілька місяців, у результаті онлайн слот вийшов досить якісним. Апарат, що не має аналогів, розкриє усю таємницю демонтажної справи і, безумовно, покаже усі його хороші сторони, які проявляються у великому заробітку. Онлайн слот – шанс оволодіти нечуваними виграшами без реєстрації. Окрім цього світовий розробник видав наказ: грати безкоштовно в онлайн ігровий автомат Команда Демонтажників у будь-який часовий період. 

Опис ігрового автомата Demolition Squard

Бульдозери, крани сучасна техніка, висотки влаштувалися на просторах головного монітора слота. Така картинка вибрана розробником не випадково, а з метою зробити ігровий автомат команда демонтажників максимально наближеним до реальних життєвих умов. Надзвичайний по сюжету апарат з радістю визуаллизирует те, що твориться на небезпечному об’єкті в робочі години. Зробить ігровий автомат Demolition Squard це після того, як на моніторі висвітиться виграшна комбінація.  Саме вона автоматично активізує анімаційний супровід ексклюзивного онлайн слота. Не менш значимим на онлайн ігровому автоматі Команда Демонтажників вважається тематична музична мелодія, що підштовхує гравця до значиміших досягнень. На межах онлайн апарату зосередилася безліч ліній для ставок. Їх загальне число складає 40 штук. 

Символи ігрового автомата Команда Демонтажників

Окрім неперевершеного дизайну, зможуть потрясти уяву ігрові автомати Demolition Squard, барвистими і точно такими, що промальовували символами: студентська бригада, застережливі таблички, карти різної цінності. Покинути свої прибуткові межі з гідними подарунками апарати дозволять тим наполегливим гравцям, які зможуть зібрати на лінії (виключно на активній) певне число однакових знаків. Як правило, їх кількість не має бути меншою за 3.  Такі вже принципи, якими оперують безкоштовні онлайн ігрові автомати команда демонтажників багато років. Дерев’яна дошка з написом wild – це не що інше, як дикий символ, здатний доповнити собою будь-яку не закінчену лінію. Особливість такого wild ховається в наступному: випадати на поле він має право на усіх барабанних відсіках за винятком крайніх. Вирішивши порадувати приємними подарунками, ігрові автомати команда демонтажників випустять на 2 і передостанньому осередку барабана двоє подібних знаків. Як тільки це матиме місце, символи, що виявилися посеред них, миттєво стануть wild.  Безумовно, після цього ігровий автомат Demolition Squard залишить позитивний відбиток на рахунку гравця. Просто неможливо обійти стороною таку особливість відеослота як бонусні спини. Ними ігровий автомат Команда Демонтажників неймовірно гордиться. Скористатися спинами можна відразу, як тільки на будь-яких барабанних позиціях з’явиться символ, що сигналізує наближення небезпеки, – скаттер. Мінімальна кількість обертань – 10 штук. Вони дістануться після появи 3 scatter. Найбільше їх число – 50 спінів, відправляться після того, як гравець зловить 5 розкиданих знаків.