Бонуси за реєстрацію в онлайн казино з виведенням

Ігровий автомат Disco Spins

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars
Loading...
the-discovery

Скріншоти ігрового автомата The Discovery

СИМВОЛЫ ИГРОВОГО АВТОМАТА Ігровий автомат Disco Spins

Туземка

Туземка

x2 2

x3 100

x4 200

x5 5000

Горы

Горы

x2 2

x3 30

x4 100

x5 1000

Scatter

Scatter

x2 2

x3 5

x4 10

x5 100

Лилия

Лилия

x3 20

x4 75

x5 500

Монокль

Монокль

x3 20

x4 75

x5 500

Знак А

Знак А

x3 15

x4 50

x5 200

Король

Король

x3 15

x4 50

x5 200

Карта дама

Карта дама

x3 10

x4 20

x5 150

Знак J

Знак J

x3 10

x4 20

x5 150

Знак 10

Знак 10

x3 5

x4 15

x5 100

Символ 9

Символ 9

x3 5

x4 15

x5 100

Для шанувальників азарту і поціновувачів ризику компанія NetEnt запропонувала новий ігровий автомат Disco Spins. Тематика слота тісно переплітається з жанром диско, яке з’явилося досить давно, приблизно на початку 70-х років минулого століття. У сучасному світі диско помалу витіснили нові жанри і напрями, але з цієї причини ігровий автомат Диско Обертання не став менш популярним серед любителів безкоштовних онлайн розваг.  Особливо затребуваним цей онлайн слот являється серед тих користувачів, чия молодість пройшла в ритмі диско. Ігровий автомата Диско Обертання запропонує усім і кожному відмінний варіант дозвілля, підняття настрою і непоганий спосіб додаткового заробітку. 

Опис ігрового автомата Disco Spins

Зовнішній вигляд азартної гри має велику силу, оскільки дозволяє гравцям отримувати перші враження, на підставі яких приймається рішення, чи варто зіграти ще в цю гру. Безкоштовний онлайн ігровий автомат Disco Spins виконаний в дуже яскравій колірній палітрі, поле використовує більшою мірою сині відтінки. Яскрава анімація в ігровому онлайн автоматі дозволить гравцям легко занурюватися в атмосферу гри, таким чином, повертаючи геймеров за часів молодості.  Символіка у безкоштовному онлайн ігровому автоматі Диско Обертання відповідає запропонованій тематиці, тому на барабанах геймеры зустрічатимуть різні піктограми із зображенням відомих виконавців у своєрідних нарядах. Управляти ігровим автоматом Disco Spins можна за допомогою спеціальних кнопок, наявних на панелі управління, розташованій в нижній частині вікна. 

Символи ігрового автомата Обертання Диско

Безкоштовні ігрові автомати Диско Спіни нададуть поціновувачам ризику набір карткових символів і п’ятірку танцюристів диско в яскравих різноколірних нарядах. Онлайн слот зможе запропонувати геймерам два види спеціальних символів, це scatter і wild. В якості дикого знаку може виступати абсолютно будь-який танцюрист у разі, коли він випадає в осередку такого ж кольору, як і його одяг. Wild здатні замінювати собою усі картинки, окрім скаттера.  Розкидана піктограма в слоті представлена у вигляді дзеркальної кулі, це зображення в змозі випадати тільки на 3, 4 і 5 барабанах. У разі появи 3-ех ідентичних картинок, геймерам буде надана можливість зіграти в раунді вільних спінів. 

Особливості ігрового автомата Диско Спіни

Геймплей ігрового автомата Обертань Диско досить захоплюючий, але при цьому він не надає користувачам додаткових бонусных раундів або ризикованих режимів. Не дивлячись на все це в ігровому онлайн апараті є функція фриспинов, яка буде активована після випадання на барабанах символів, на яких зображена дзеркальна куля, що часто зустрічається на дискотеках. Перед тим, як активувати цей режим, гравцям буде надана можливість зробити вибір певного режиму.  Це стане або раунд Free Spins з 15 запусками за звичайними правилами з потрійними множниками, або ж Disco Spins c 10 запусками із звичайними коефіцієнтами виплат, але при цьому на полі з’являтимуться тільки танцюристи і скаттер піктограма. Ігрові автомати Disco Spins є відмінним варіантом добре відпочити і на додаток непогано запрацювати.