Бонуси за реєстрацію в онлайн казино з виведенням

Ігровий автомат Dracula

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars
Loading...
dracula

Скріншоти ігрового автомата Drakula

СИМВОЛЫ ИГРОВОГО АВТОМАТА Ігровий автомат Dracula

Wild

Wild

Wild

Wild

Валетик из колоды

Валетик из колоды

x3 5

x4 10

x5 40

Карточная Q

Карточная Q

x3 5

x4 10

x5 40

Игральный король

Игральный король

x3 5

x4 15

x5 40

Эйс из колоды

Эйс из колоды

x3 5

x4 20

x5 40

Барышня

Барышня

x3 10

x4 40

x5 60

Алкоголик

Алкоголик

x3 10

x4 40

x5 60

Грабитель

Грабитель

x3 10

x4 40

x5 60

Вампир

Вампир

x3 20

x4 80

x5 200

Люсьена

Люсьена

x3 20

x4 80

x5 200

Кров, що леденить в жилах, історія про нещадний кровопивцеві Дракуле облетіла усю земну кулю. Не дивлячись на те, що безліч фактів про цього персонажа є недостовірними, цього графа продовжують боятися і діти і дорослі. Щоб хоч як те очистити вампіра від цієї нехорошої репутації, однією відомою фірмою був створений неповторний ігровий автомат Дракула, що розповідає про любов, пристрасть і щедрість цього персонажа.  Оригінальний безкоштовний онлайн ігровий автомат Dracula з радістю відкриє свої двері абсолютно всім без реєстрації, і тим, хто хоче цікаво час провести і тим, хто просто бажає поліпшити своє матеріальне становище. Мало того, онлайн слот наділений виробником демо-опцией, тому, завдяки її можливостям, дозволяється грати безкоштовно.

Опис ігрового автомата Dracula

Дизайнерський ігровий автомат Дракула не дасть нікому можливості побути в повній самотності, адже за кожним кроком гравця пильно спостерігатиме нещадний вампір, що розташувався в лівій частині монітора. Дизайн ігровий автомат Dracula має досить оригінальний. В процесі його розробки були застосовані елементи 3 Д графіки. Отримати насолоду від розіграшу жахливий ігровий автомат Дракула дозволить за рахунок захоплюючої анімаційної підтримки онлайн слота, яка буде активна постійно.  Містичну атмосферу слота підкріплюватиме і його продуманий звуковий супровід. Щоб кожен мав більше шансів на перемогу, ігровий автомат від розробника отримав в користування 40 ліній для розіграшу. Можуть похвалитися цікаві ігрові автомати Дракула зручним і зрозумілим інтерфейсом управління. З його допомогою, потрібні для початку основного туру параметри регулюватимуться досить швидко.

Символи ігрового автомата Дракула

Віртуальними жителями ігрового автомата Dracula стали символи, зображені у вигляді дійових осіб світового роману, ну і, звичайно ж, карт різної цінності. Відчути все прибутковість, дозволить присутні на полі оплачувана комбінація, що складається з декількох аналогічних знаків, розміщених на моніторі починаючи з лівої сторони.

Не обділений ігровий автомат Дракула і корисними символами, яким є і Wild (буква w на білому полотні, показується лише на центральних барабанних секціях). Його кретивные апарати можуть використати для заміни інших знаків, доповнюючи таким незвичайним чином призову лінію.

Достоїнств у онлайн слота багато, серед них і режим леткий миші, який має право активізуватися у будь-який період раунду. Як тільки це станеться, на полі з’являться нічні вампіри і сядуть на декілька символів, перетворивши їх на один.

Також, неповторні ігрові автомати Dracula порадують наявністю рядних знаків (вампір, дівчина). Так, кровопивець на онлайн слоті може бути присутнім тільки на 2 секції барабана, а прекрасна дівчина на 4. Коли ці двоє зустрінуться на моніторі разом, то ігровий автомат миттєво приведе в дію додаткові обертання, кількість яких досягає 10 штук. На просторах цих спінів, слот піднесе гравцям ще один несподіваний сюрприз у вигляді особливого wild (граф з коханою).  Він може з’явитися тільки у фри-спинах, принісши при цьому 2 неоплачувані обертання. Безкоштовний онлайн ігровий автомат Dracula здивує різноманітністю неймовірних виграшів і захоплюючою сюжетною історією.