Бонуси за реєстрацію в онлайн казино з виведенням

Ігровий автомат Dragon Island

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars
Loading...
dragon-island

Скріншоти ігрового автомата Dragon Island

СИМВОЛЫ ИГРОВОГО АВТОМАТА Ігровий автомат Dragon Island

Wild символ

Wild символ

Дикий символ

Дикий символ

Скаттер

Скаттер

x2 2

x3 3+10 F.S.

x4 10+20 F.S.

x5 100+50 F.S.

Желтый дракон

Желтый дракон

x3 60

x4 500

x5 2500

Коричневый

Коричневый

x3 40

x4 300

x5 1000

Большой зеленый дракон

Большой зеленый дракон

x3 40

x4 200

x5 500

Синий дракон

Синий дракон

x3 20

x4 150

x5 300

Большой белый дракон

Большой белый дракон

x3 20

x4 100

x5 200

Карта туз

Карта туз

x3 15

x4 50

x5 120

Карта король

Карта король

x3 15

x4 40

x5 90

Дама

Дама

x3 15

x4 40

x5 90

Знак J

Знак J

x3 10

x4 30

x5 80

Карта 10

Карта 10

x3 10

x4 30

x5 80

Багато гравців і просто поціновувачі азарту чули про такого відомого виробника ігрового онлайн софтвера – Net Entertainment. Ця компанія випускає неймовірно захоплюючі ігрові автомати, здатні реально захопити гравця, підняти йому настрій і принести колосальне задоволення. На черзі у нас новинка від цього постачальника, і це ігровий автомат Dragon Island. Як стає зрозуміло з самої назви, тематика слота присвячена драконам.  Звичайно, в інтернет просторі існує вже величезна кількість ігор з подібними темами, але запропонований слот легко відрізнити від аналогів за рахунок якісного оформлення, цікавого геймплея і безліч бонусних пропозицій. Безкоштовний ігровий автомат Острів Драконів запропонує усім любителям азарту і поціновувачам ризику відмінно провести дозвілля і додатково при цьому непогано запрацювати. 

Опис ігрового автомата Dragon Island

Стилістика в азартних іграх ця справа нехитра, адже завдяки яскравому зовнішньому вигляду, що запам’ятовується, гравці отримують певні враження, які викликають або ж не викликають бажання знову повернуться до цієї гри. Ігрові автомати Dragon Island сподобаються геймерам будь-якого типу, оскільки оформлення тут дійсно якісне, графіка досить насичена, музичні ефекти і анімація дозволяють з головою занурюватися в атмосферу гри і мешкати кожен епізод спільно з головними персонажами.  По структурі ігровий автомат Острів Дракона п’ятибарабанний, число активних ліній дорівнює 15. Усі дії в онлайн слоті виникатимуть на тлі замку, річки і водоспаду, який стікатиме по панелі управління. Окрім головного вікна ігровий автомат Острів Драконів здатний запропонувати геймерам інформаційне вікно з усіма наявними символами, їх коефіцієнтами і коротким описом додаткових можливостей слота. Управління в автоматі відбувається за допомогою кнопок, панель управління представлена в класичних зелених тонах, характерних компанії NetEnt. 

Символи ігрового автомата Острів Драконів

Кожен онлайн ігровий автомат Dragon Island в обов’язковому порядку повинен пропонувати користувачам яскраві і головне тематичні піктограми, які грають одну з основних ролей у візуалізацію слота і динаміки ігрового процесу. Ігрові автомати Острів Драконів порадують геймерам великим асортиментом тематичних символів, серед яких будуть, як прості, так і спеціальні піктограми. Особливих зображень у безкоштовному онлайн апараті цілих три, два вайлда і розкиданий символ.  Scatter- символ в ігровому автоматі Dragon Island запропонований у вигляді кратера. Ця картинка оплачуватиметься незалежно від розташування і кількості активних ліній. 3, 4 або 5 scatter запускатимуть 10, 20, 50 free- спінів. Передбачено продовження вільних обертань. Звичайний WILD у безкоштовному онлайн слоті виглядає, як сірий дракон. Саме запропоноване зображення утворювати виграшні комбінації не зможе, але при цьому його особливість полягатиме в заміні непідходящих піктограм. Golden Wild виглядає, як золотий дракон.  Цей символ має усі функції звичайного вайлда, але при цьому на додаток ще і збільшує виграші в 2-8 разів. Ігровий автомат Dragon Island досить захоплюючий навіть при тому, що тут повністю відсутні бонусні або ризиковані режими. Проте, безкоштовний онлайн автомат в змозі запропонувати режим фриспинов, який можливо буде запустити після того, як вдасться зібрати послідовність з 3, 4 або 5 скаттеров. Цей раунд відбуватиметься по поточних ставках, при цьому усі виграші в результаті підсумують і перекладуть на баланс користувача.