Бонуси за реєстрацію в онлайн казино з виведенням

Ігровий автомат EggOMatic

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars
Loading...
eggomatic

Скріншоти ігрового автомата Eggomatic

Практично завжди компанія NetEnt радує своїх прихильників цікавими і понад незвичайними онлайн розвагами. Цього разу це виявився ігровий автомат EggOMatic, виконаний в дуже незвичайній тематиці, що присвячена робо-курам, що несуть металеві, а іноді і золоті яйця. Гравцям належить з головою поринути в цю атмосферу, віртуально побувавши на оригінальній птахофабриці, якій мало хто бачив і про яку мало хто чув.  Слід обов’язково відмітити, що на виборі тематики фантазія розробників не вичерпалася, а тому вони запропонували гравцям цікавий набір опцій, яскравий дизайн і інтуїтивне зрозуміле управління. Зіграти в онлайн ігровий автомат Яйцематка зможуть усі ті, що бажають, як безкоштовно, так і на реальні засоби. 

Опис ігрового автомата EggOMatic

Стилістика в азартних розвагах є невід’ємною частинкою, сприяючою формуванню перших вражень, що вважаються найбільш важливими в такого типу іграх. Ігрові автомати Яйцематка запропонують користувачам яскраве графічне оформлення з непоганою деталізацією і промальовуванням окремих елементів. Музичний супровід разом з анімаційними ефектами дозволять геймерам легко зануритися в ігровий процес і відмінно провести дозвілля.  Структура безкоштовного онлайн ігрового автомата EggOMatic має в розпорядженні п’ятірку барабанів, загальне число осередків на полі складає 15. В процесі гри в осередках випадатимуть різні тематичні символи у вигляді курей-роботів, що сидять на провисших жердинках. Праворуч від поля розташовано спеціальний апарат EggOMatic, періодично ширяючий і шиплячий. Панель управління є в самому низу ігрового автомата Яйцематка, вона представлена у вигляді кнопок зеленого і блакитного кольору, що досить гармонійно поєднується із загальною палітрою ігрового автомата.  Користувачам будуть доступні загальні налаштування автомата, що стосуються параметрів графіки і звуку.

 Символи ігрового автомата Яйцематка

Не менш вагомим елементом в онлайн слотах являється символіка, що активно бере участь в динаміці і насиченості ігрового процесу. Онлайн ігровий автомат EggOMatic надасть геймерам набір, як простих, так і спеціальних піктограм, здатних надати гравцям безліч додаткових корисних функцій. Як вже згадувалося раніше, в осередках сидять кури-роботи, це можуть бути, як дорослі кури, так і маленькі курчата.  Особливим символом у безкоштовному онлайн ігровому автоматі Яйцематка являється WILD, який не складно буде відрізнити по наявному напису. Цей символ замінюватиме собою найвищу з можливих виграшних комбінацій на лінії ставки. Функція яйця, розташованого на стрічковому конвеєрі, активуватиметься після того, як внизу на барабанах ігрового автомата EggOMatic довільно випаде дикий символ. Ігрові автомати Яйцематка запропонують геймерам досить незвичайну функцію Conveyer Belt, що є різновидом бонусной гри. Над ігровими барабанами можна помітити спеціальну стрічку, а праворуч від поля розташований апарат, що викидає призові яйця на наявну стрічку. Після кожного обертання стрічка рухатиметься вліво, у разі, коли призове яйце зупиниться над барабаном з вайлдом, активуються додаткові можливості.

Особливості ігрового автомата EggOMatic

Spreading Wild Egg припинятиме абсолютно усі картинки навколо дикого символу у вайлди.

Free Spins Egg запропонує гравцям від 7 до 15 вільних спінів по поточних ставках.

Coin Win Egg подарує призові виплати, розмір яких досягає 2500 монет.

Surprise Egg випадковим чином надасть геймерам онлайн ігрового автомата EggOMatic одну з вищеперелічених функцій.