Бонуси за реєстрацію в онлайн казино з виведенням

Ігровий автомат Elements : The Awakening

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars
Loading...

Напевно, усі любителі азарту і поціновувачі ризику чули, а швидше за все і грали в азартні онлайн гри від компанії NetEnt. Ні для кого не секрет, що світом з самого початку його існування правлять 4 стихії, це вода, земля, вогонь і повітря. Виробник зацікавився цим питанням, а тому вирішив запропонувати геймерам досить непростий і дуже захоплюючий безкоштовний ігровий автомат Elements : The Awakening, який присвячений тематиці стихій.  По ходу гри користувачів чекатиме множину цікавого і неведанного, яскраве оформлення, динамічний геймплей і безліч приємних бонусів зроблять дозвілля любителів азарту просто незабутнім.

Опис ігрового автомата Elements : The Awakening

Ігрові автомати Стихії : Пробудження запропонують геймерам яскраве оформлення, здатне запам’ятається з перших хвилин і надалі принести максимум насолоди. Якість графіки слота просто захоплює, усі елементи детально промальовували, а анімовані символи разом з тематичним озвученням за пару секунд дозволять геймерам легко зануритися в атмосферу ігрового процесу. Ігровий автомат Elements : The Awakening порадує усіх і кожного можливістю ручного налаштування параметрів звуку і графіки.  Усі дії у безкоштовному онлайн автоматі відбуватимуться у іншому світі, що відразу стає зрозумілим по фону. Онлайн ігровий автомат Елементи зібраний по структурі, що припускає 5 ігрових барабанів і 20 активних ліній. У кожному осередку поля слота постійно з’являтимуться нові піктограми, сприяючі складанню виграшних комбінацій. Ознайомитися з усіма наявними символами дозволить додатковий інформаційний розділ автомата ТАБЛИЦЯ ВИПЛАТ. Символи ігрового автомата Экскалибур

Символи ігрового автомата Стихії : Пробудження

Відвідавши розділ з усіма символами, що відповідають коефіцієнтами і коротким описом, гравці зможуть легко розібратися в тому, що пропонують ігрові автомати Елементи. Стає відразу зрозуміло, що в автоматі є, не лише прості піктограми, але на додаток ще і ряд спеціалізованих, здатних порадувати геймеров додатковими здібностями. Онлайн ігрові автомати Elements : The Awakening пропонують всього 9 піктограм, по одній стихії і по одному їх одушевленому образу, і відповідно вайлд піктограма.  Дикий символ представлений у вигляді кам’яного куба, це зображення зможе з’являтися на усіх барабанах, окрім першого. Самостійно wild не зможе формувати комбінації, його основна особливість полягає в заміні простих картинок. Безкоштовний ігровий онлайн автомат Стихії : пробудження має цікаву функцію Avalanche, яка передбачає те, що символи на ігровому полі з’являються не після обертання, а після падіння згори, таким чином, зібрана виграшна послідовність згоратиме, при цьому верхні картинки, що знаходяться над згорілими, опускатимуться вниз і утворювати нові комбінації. Так дозволяється формувати комбінації до 4 разів підряд. Окрім цього онлайн автомат Elements : The Awakening в змозі запропонувати 4 варіації бонус раунду.

Особливості ігрового автомата Елементи: Пробудження

Також, в процесі спінів ігровий автомат Франкенштейн активує вогняний wild, що дозволяє вести боротьбу за цінніші виплати онлайн слота. Fire Storm передбачає виникнення вайлдов на 2, 3 і 4 барабнах з шансами розширення на 1 і 5.

Тематичну бонус-гру ігрові автомати свиня скарбнички не містить. Відсутній і ризик-етап.

Доступна версія грати безкоштовно в ігровий онлайн-автомат Piggy Riches – шанс досліджувати гру перед стартом її повноцінної версії з реальними виграшами. Запуск ігрового автомата без реєстрації відкриває до слота широкий доступ.