Бонуси за реєстрацію в онлайн казино з виведенням

Ігровий автомат Fisticuffs

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars
Loading...
fisticuffs

Скріншоти ігрового автомата Fisticuffs

Кожен по-різному загартовує свій дух і тіло. Хтось любить їздити на екстремальних видах транспорту, хтось займається гімнастичними вправи, а хтось знайшов своє покликання у бойових мистецтвах, причому не лише реальних, але і віртуальних. Перші бійні на кулаках відбувалися ще в Древній Греції. Тоді це робили заради потіхи, зараз же це вид спортивного змагання.  Тепер, щоб взяти участь в цьому небезпечному видовищі, не обов’язково володіти якими або особливими фізичними даними, досить запустити неперевершений ігровий автомат Fisticuffs. Неймовірно цікавий слот познайомить зі світом спорту, небезпеки і адреналіну. Вражаючий онлайн слот ховає у своїх засіках силу-силенну достоїнств. Серед них треба відмітити можливість грати безкоштовно на просторах апарату.  Мало того, ризикувати власними засобами при знайомстві з ним немає сенсу, адже тут можна грати безкоштовно в ігровий автомат кулачний бій без реєстрації. 

Опис ігрового автомата Fisticuffs

Диби змагання проходили в як можна комфортнішій обстановці, уважний до дрібниць ігровий автомат кулачний бій отримав досить реалістичне оформлення. Тому, головний монітор онлайн слота зустріне не нудним однотонним кольором, а яскраво забарвленим рингом. Подарує незабутні миті безкоштовний онлайн ігровий автомат Fisticuffs не лише завдяки оригінальному сюжету, але і приголомшливій анімації. Тільки ось у неї є одна особливість, слот запустить її, як тільки на моніторі покажеться виграшна комбінація.  Не могли обійтися незрівнянні ігрові автомати Fisticuffs і без ексклюзивної тематичної мелодії. Великою кількістю ліній для здійснення ставок, апарат здивувати не зможе, оскільки їх всього 10. Клавіші (6 штук), що зосередилися, на панелі управління допоможуть, швидко визначиться з потрібними для початку головного туру, параметрами. 

Символи ігрового автомата Кулачний Бій

Все що можна побачити на професійному рингу, є присутнім і на ігровому автоматі Fisticuffs. Так, знаками онлайн стало бійцівське приладдя у вигляді знаків (рукавички, пояс, трофеї). Дістати з їх підтримкою виплати просто. Треба зосередити увагу, і чекати коли неймовірно прибуткові ігрові автомати кулачний бій принесуть від 3 ідентичних символів. Вони повинні не просто показатися на полі, а випасти на кожному з барабанів по черзі. Чим більше штук їх з’являться на моніторі, тим щедріше виявляться ігрові автомати кулачний бій.  Особлива увага на онлайн слоті слід приділити спеціальним зображенням, до яких по праву слід віднести wild. Ігровий автомат Fisticuffs дозволить використати його для заміни одних символів на інші. Не могли обійтися знамениті екстремальні ігрові автомати кулачний бій без самих учасників турніру. На них апараті на них покладена особлива місія – спеціальних диких знаків. Великий боєць узяв на себе обов’язки горизонтального корисного дикого символу (показується лише на центральному барабані), а його непоказний на перший погляд, але досить дослідник супротивник – діагонального (2 і 4 секція барабанів). Варто відмітити, що ці wild здатні запустити унікальну функцію.  Приміром, якщо худий учасник волею долі виявиться на тій же лінії, що і товстий, то останній відкине його на крайні осередки барабанів, перетворивши усі символи що опинилися між ними в дикі. Якщо навпаки, непоказний гравець виявиться на одному просторі з угодованим спортсменом, то вже він почне його бити, перетворюючи знаки навкруги в wild.