Бонуси за реєстрацію в онлайн казино з виведенням

Ігровий автомат Frankenstein

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars
Loading...
frankenstein

Скріншоти ігрового автомата Frankenstein

СИМВОЛЫ ИГРОВОГО АВТОМАТА Ігровий автомат Frankenstein

Wild

Wild

Уникальный символ

Уникальный символ

Живой монстр

Живой монстр

x3 40

x4 150

x5 1500

Ученый

Ученый

x3 30

x4 12

x5 1200

Молодой Фриц

Молодой Фриц

x3 25

x4 100

x5 700

Чужие мозги

Чужие мозги

x3 20

x4 75

x5 500

Символ А

Символ А

x3 10

x4 50

x5 150

Карта король

Карта король

x3 8

x4 30

x5 125

Карта дама

Карта дама

x3 6

x4 25

x5 100

Знак J

Знак J

x3 5

x4 20

x5 75

Символ 10

Символ 10

x3 4

x4 15

x5 50

Знак 9

Знак 9

x3 3

x4 10

x5 25

У 18 столітті люди охоче вірили в існування чаклунських сил : бісів, відьом, чаклунів і так далі. Також, найбільш відчайдушні і цікаві з них були впевненим, що якщо змішати деякі хімічні елементи, і прикласти їх до мертвої плоті, то вона отримає назад свої життєві сили і вестиме звичайне земне існування. Варто відмітити, що вони були настільки одержимі цією ідеєю, що регулярно проводили незвичайні експерименти, в надії отримати бажаний результат.  Такі посилені спроби знайшли своє схвалення не лише на сторінках світового твору, але і на апараті онлайн. Жахливий, з незвичайним сюжетом ігровий автомат франкенштейн проведе для тих, що усіх, що бажають екскурсію по лабораторії, де свої небезпечні ритуали проводив божевільний доктор. Також, зможе вразити безкоштовний онлайн ігровий автомат Frankenstein неймовірними фактами з життя створення, що ожило. Знайомство з його віртуальними плюсами може проходити без реєстрації.  Не варто переживати і з приводу фінансових вкладень в онлайн слот, оскільки грати безкоштовно на нім цілком реально.

Опис ігрового автомата Frankenstein

Темна камера із загратованим вікном стала фоном головного монітора слота. Як і очікувалося, вразити ігровий автомат франкенштейн може багатьма речами, а особливо приголомшливими візуальними ефектами. Під їх дією об’єкти і персонажі апарату почнуть оживати, привносячи до ігрового автомата Frankenstein ще більшої родзинки. Створювати містичну атмосферу в слоті буде ексклюзивна мелодія з досить жахливими темпами, які до того ж можуть міняти свою основну тональність на нижчу.  Підкорювати вершини, якими ігровий автомат наділений сповна, можна на 20 лініях. Щоб прискорити процес виставляння параметрів для початку розіграшу, фантастичні ігрові автомати франкенштейн отримали у своє користування просту панель управління, яка до того ж легко піддається вивченню. 

Символи ігрового автомата Франкенштейн

Кожного, хто бажає познайомитися з можливостями онлайн слота, неперевершені ігрові автомати Frankenstein змусять випробувати ефект дежавю, коли вже персонажі, що раніше зустрічалися, на сторінках книги, перенесуться на барабани слота. З’являться на моніторі і класичні знаки в образі карт. Відправлять гідну винагороду нестандартні безкоштовні онлайн ігрові автомати Frankenstein на рахунок переможця після того, як той докладе трохи зусиль і збере лінію з аналогічними символами.  В основному, мінімальна кількість аналогічних знаків має бути 3 штуки. Вигляд блискавки став не просто красивим картонним, а диким знаком, сприяючим формуванню хороших комбінацій, заміщаючи неугодні символи. Побачити блискавку можна не на кожному барабані, а тих секціях, які знаходяться в середині, при цьому wild розширюється на полі по діагоналі.

Славляться затребувані ігрові автомати Frankenstein корисним символом – scatter, відображеному у вигляді млина. Упіймавши удачу за хвіст, і запримітив на екрані від 3 скаттеров, гравець відкриє вхід до фрі-спінам. Далі, після початку барабанних обертань, на 5 секцій почне мелькати множник, поступово збільшуючи свій показник. Як тільки множник досягне відмітки 5, він негайно покидає простори монітора.  Також, в процесі спінів ігровий автомат Франкенштейн активує вогняний wild, що дозволяє вести боротьбу за цінніші виплати онлайн слота.