Бонуси за реєстрацію в онлайн казино з виведенням

Ігровий автомат Go Bananas

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars
Loading...
bananas-go-bahamas

Скріншоти ігрового автомата Bananas Go Bahamas

СИМВОЛЫ ИГРОВОГО АВТОМАТА Ігровий автомат Go Bananas

Картежная 9

Картежная 9

x2 2

x3 4

x4 30

x5 100

Розовая картежная 10

Розовая картежная 10

x3 4

x4 30

x5 100

Картежный валет

Картежный валет

x3 4

x4 30

x5 100

Картежная королева

Картежная королева

x3 4

x4 30

x5 100

Картежная K

Картежная K

x3 10

x4 50

x5 120

A карта

A карта

x3 10

x4 50

x5 120

Тропический манго

Тропический манго

x3 20

x4 70

x5 250

Кокос музыкант

Кокос музыкант

x3 20

x4 70

x5 250

Кожаный чемодан

Кожаный чемодан

x2 2

x3 4

x4 20

x5 500

Клубничка

Клубничка

x2 2

x3 30

x4 120

x5 800

Полосатый плод

Полосатый плод

x2 2

x3 30

x4 120

x5 800

Ананас с кругом

Ананас с кругом

x2 3

x3 4

x4 120

x5 800

Банан на пляже

Банан на пляже

x1 Wild

x2 2

x3 250

x4 2500

x5 9000

Вивчення нових екзотичних територій для деяких людей стає не просто хобі, а сенсом життя. Вони постійно знаходяться у пошуках чогось нового, незвичайного і захоплюючого. Саме такі неймовірні емоції здатний утілити ігровий автомат Go Bananas. Оригінальним, захоплюючим фейєрверком подій ігровий автомат вперед банани зустріне що усіх, що привітно бажають цікаво, з користю провести своє дозвілля. Онлайн слот повідає про надзвичайно красиву природу джунглів, і, звичайно ж, про їх насичений тваринний світ.  Зустріне безкоштовний онлайн ігровий автомат Вперед Банани досить доброзичливо, тим більше що робити це він може без реєстрації. Варто відмітити, що такі привілеї можуть надати не все онлайн слоти, тому гравцям варто цінувати таке лояльне відношення до них. Не менш забавним виявиться і той факт, що для того, щоб грати безкоштовно в ігровий автомат Божеволій, досить лише завантажити слот. 

Опис ігрового автомата Go Bananas

Зелені гілки екзотичних рослин і дерев’яна будка на дереві прикрасили основний фон ігрового автомата Вперед Банани. Подібне оформлення тільки додає слоту привабливість, адже те, що цікавий апарат демонструє на головному екрані, робить розіграш правдоподібнішим. Ефекту присутності ігровий автомат божеволій домагається не лише тривимірною графікою, але і незрівнянною анімацією, яка дозволяє героям слота жити своїм життям.  Зачаровують гумористичні підковані ігрові автомати Go Bananas динамічною, приємною для слухового сприйняття звуковою мелодією. Усі фірмові слоти розроблялися з урахуванням потреб гравців, тому, щоб ті могли реалізувати свої фінансові бажання, відеослоти отримали в особисте користування 20 ліній. Зачарують практично ідеальні ігрові автомати Go Bananas і ідеальною панеллю управління. Вона максимально пристосована для швидкого вивчення, і характеризується мінімальним набором кнопок. 

Символи ігрового автомата Вперед Банани

На просторах відеослота оселилися і далекі родичі людини – мавпи, і апетитні фрукти, і безпосередньо речі, що мають відношення до традицій місцевих племен. Експериментально доведено, що збагатити неймовірними призами ігровий автомат Go Bananas зможе після того, як на його активованих лініях усього лише виявляться поруч однакові символи. Що бажає отримати найбільшу винагороду, яку тільки мають слоти, можливо швидко, без зайвої метушні.  Необхідно тільки скласти комбінацію за участю 5 рубінів, і при цьому не забуваючи вести розіграш по найбільшій ставці. Золота плитка стала на відеослоті найкориснішим знаком wild. Він здатний заміщати де треба символи, нагороджуючи при цьому хорошими виплатами.

Не дивлячись на те, що виробник не наділив ігровий автомат Вперед Банани захоплюючими призовими турами, не менш приємним залишається те, що слот би нагороджений набагато більше прибутковою гідністю – функцією диких мавп. Активувати її можуть лише ці тварини, після тих, що миттєво перетворюються на wild. Притому, що кожен з видів мавп утворює звичайні символи в wild певним способом: квадратом, по діагоналі, по вертикалі і кутовим методом.  Одним словом, нестандартний зі своєї тематики ігровий автомат стане справжнім відкриттям для що бажає потішно провести час і зробити користь для свого гаманця.