Бонуси за реєстрацію в онлайн казино з виведенням

Ігровий автомат Gonzos Quest

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars
Loading...
gonzos-quest

Скріншоти ігрового автомата Gonzos Quest

СИМВОЛЫ ИГРОВОГО АВТОМАТА Ігровий автомат Gonzos Quest

Скаттер

Скаттер

Дикий

Дикий

Голубой камень

Голубой камень

x3 3

x4 10

x5 50

Лицо

Лицо

x3 4

x4 15

x5 75

Желтый камень

Желтый камень

x3 5

x4 20

x5 100

Золотой камень

Золотой камень

x3 15

x4 50

x5 500

Зеленая маска

Зеленая маска

x3 20

x4 100

x5 1000

Маска синего цвета

Маска синего цвета

x3 50 2

x4 250

x5 2500

Мисливців за скарбами було досить у всі часи. І не лише сучасні любителі швидкої наживи згодні на небезпечну подорож, якщо її метою є незлічені скарби древніх цивілізацій. Іспанці в 17-м столітті також мріяли про золото, тому і відправилися на його пошуки до берегів Перу. Особливо відрізнився конкістадор на ім’я Гонзо, який захотів стати єдиним його власником. Компанія Net Entertainment вирішила не залишати без уваги цю історію і випустила захоплюючий ігровий автомат Gonzo’s Quest, про містичне Ельдорадо.  Азартних гравців чекає цікаве проведення часу з солідними призовими виплатами. Розробником передбачена можливість грати безкоштовно і без реєстрації в ігровий автомат Квест Гонзо. 

Опис ігрового автомата Gonzos Quest

Як тільки ігровий автомат Пригоди Гонзо буде запущений, користувач зможе безкоштовно подивитися короткий відеоролик, з якого стане відомо, як головний герой виявився центральною фігурою слота.

Ігровий автомат Gonzos Quest відповідає вимогам сучасних гравців. Він розроблений з використанням тривимірної графіки, тому усі елементи об’ємні і реалістичні. Головний герой є присутнім на майданчику слота онлайн безкоштовно і своїми діями покращує учасникові настрій. Таємничі скарби Ельдорадо сховані серед непрохідних джунглів. Їх соковита зелень є прикрасою екрану онлайн ігрового автомата Квест Гонзо. Усі елементи декору є відображенням життєвого устрою і культури жителів минулих століть.  Сектори майданчика ігрового автомата Gonzo’s Quest мають форму кам’яних плит з висіченими на них зображеннями людей і тварин. Завершує картину природи в апараті красивий водоспад. Звукове оформлення також високої якості. Ігрові автомати Gonzos Quest онлайн наділені технічними параметрами, які не можна назвати унікальними, а швидше стандартними. Полі відео слота має п’ять барабанів, а призові комбінації формуються на двох десятках активних ліній. Але звичний процес обертання в автоматі, замінений оригінальнішою опцією, що називається Avalanche (Лавина). Символи на екрані ігрового онлайн автомата Пригоди Гонзо випадають загальним набором. І так при кожному новому запуску.  На панелі управління знаходиться всього декілька функціональних клавіш, що дозволять визначити кількість монет і їх номінал, що будуть використані в якості ставки. Кнопка з двома стрілками по кругу дає старт грі. Правильно використати панель управління гравець навчитися, коли тестуватиме ігровий онлайн автомат Gonzos Quest безкоштовно. 

Символи ігрового автомата Квест Гонзо

Гра на ігровому автоматі Пригоди Гонзо розпочинається передусім з ознайомлення з ігровими тематичними символами. Їх функції виконують кам’яні плитки з висіченими обличчями людей, голови лева, птаха, мавпи. Цінність кожної картинки автомата указанна в таблиці виплат, яку відрити можна безкоштовно клавішею з відповідним написом. Найменша виграшна комбінація складається з трьох однакових іконок. Після того, як гравцеві буде виплачена призова сума, символи онлайн слота вибухають.

Не обійшлося в ігровому автоматі Квест Гонзо і без знаків з особливими функціями. Wild – це блок зі знаком питання. Наділений опцією заміни усіх ігрових іконок апарату. Scatter – золота картинка з головою лева, запускає раунд Free Fall.

Ігрові автомати Gonzos Quest не наділені бонусной грою, але її непоганою заміною стала система множників. У основному раунді діють коефіцієнти множення – х1, х2, х3, х5, в турі Free Fall – х3, х6, х9, х15. Підвищення числа множника залежить від частоти випадання виграшних поєднань на ігровому майданчику онлайн автомата Квест Гонзо. Цей ігровий автомат доступний безкоштовно в демо-режиме.