Бонуси за реєстрацію в онлайн казино з виведенням

Ігровий автомат Jack and the Beanstalk

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars
Loading...
jack-and-the-beanstalk

Скріншоти ігрового автомата Jack and the Beanstalk

СИМВОЛЫ ИГРОВОГО АВТОМАТА Ігровий автомат Jack and the Beanstalk

Сундук

Сундук

x1 Scatter

Амбарный ключ

Амбарный ключ

x1 Wild

Десятка

Десятка

x3 3

x4 10

x5 30

Игральный валет

Игральный валет

x3 4

x4 15

x5 50

Карточная дама

Карточная дама

x3 5

x4 20

x5 75

Игральный король

Игральный король

x3 5

x4 20

x5 75

Игральный туз

Игральный туз

x3 6

x4 25

x5 100

Лейка

Лейка

x3 8

x4 20

x5 125

Козел

Козел

x3 10

x4 50

x5 250

Топор

Топор

x3 10

x4 50

x5 250

Троль

Троль

x3 15

x4 100

x5 750

Джек

Джек

x3 20

x4 200

x5 1000

Казкова тема часто використовується розробниками ігрових автоматів. Популярність таких онлайн слотів завжди висока, оскільки вони дозволяють гравцям хоч би на деякий час забути про дорослі проблеми і перенестися у фантастичний світ дитинства. Компанія Net Entertainment також вирішила подарувати приємні миті своїм користувача і створила ігровий автомат Jack and the Beanstalk. Грати безкоштовно може кожен азартний гравець, передбачений варіант запуск слота без реєстрації.  Він стане учасником захоплюючих подій, які відмінно піднімають настрій і приносять хороший доход.

Опис ігрового автомата Jack and the Beanstalk

Безкоштовний онлайн ігровий автомат Джек і бобове стебло онлайн створений на основі казкової історії про хлопчика Джека, що посадив незвичайні зерна, що і стали початком його пригод. Уся ця історія відмінно відтворена розробником в онлайн апараті за допомогою тривимірної графіки. На екрані ігрового слот автомата Jack and the Beanstalk зображений невеликий дворик з будинком і невисокою огорожею. Доріжка від нього веде до високого дерева. Часом над майданчиком апарату з’являються пташки і красиві метелики.  Весела мелодія у поєднанні з пташиним щебетанням і шелестом листя, створюють невимушену атмосферу. Ігровий онлайн автомат Jack and the Beanstalk безкоштовно оснащений п’ятіркою стандартних барабанів і двома десятками діючих призових ліній. Набір функціональних клавіш допоможе якісно і результативно провести гру. На кожній є напис, що вказує на її призначення. З їх допомогою міняється сума ставки, запускається режим автогри і починається новий раунд. Випробувати онлайн автомат Джек і Бобове Стебло можна і безкоштовно.

Для отримання виплати, треба зібрати призову комбінацію по одному з передбачених варіантів. Символи, якими наділені ігрові автомати Jack and the Beanstalk, відповідають вибраній тематиці. На барабанах обертаються картинки з портретом головного персонажа, велетня з двома головами, зображенням кози, скриньки з чарівними бобами, лійки, сокири. Карткові знаки прикрашені рослинним орнаментом.

Символи ігрового автомата Джек і Бобове стебло

Ігрові автомати Jack and the Beanstalk також оснащені особливими символами, завдяки яким грати набагато цікавіше і прибутковіше. В першу чергу це стосується дикого знаку. Його функції виконує іконка з назвою ігрового онлайн слота. Wild на лінії приносить учасникові безкоштовний бонусний спін, під час якого зміщується до лівого краю на сусідній барабан. Поки вайлд буде присутнім на ігровому майданчику, безкоштовні призові обертання триватимуть.

У онлайн ігровому автоматі Джек і бобове стебло діє опція Free Spins. Раунд з десятьма безкоштовними спинами активують три і більше скаттера – скринька з бобами. На ігровому полі буде присутнім новий символ – золотий ключ, який випадає тільки на п’ятому барабані. Він активізує опцію перетворення диких знаків. Коли гравець збере три ключі, Wild ставати Stacked Wild -появляются дві картинка із золотим мішком на кожній. Якщо учасникові вдасться зібрати шість ключів, тоді з’являються три символи із золотим курчам, що йдуть підряд.  Дев’ять вказаних предметів дають новий дикий знак із золотою арфою – Expanding Wild. Їх присутність значно покращує фінансову складову онлайн слота. Якщо в ході призової гри на полі ігрового автомата Джек і бобове стебло знову з’явиться комбінація скаттеров, учасникові отримує додаткові п’ять безкоштовних спінів.

Ігровий автомат Jack and the Beanstalk дивує своїми можливостями. Особливо функцією по перетворенню диких знаків, завдяки якій ігровий онлайн слот автомат можна назвати скринькою із золотими монетами усередині.