Бонуси за реєстрацію в онлайн казино з виведенням

Ігровий автомат Jack Hammer 2

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars
Loading...
jack-hammer-2

Скріншоти ігрового автомата Jack Hammer 2

СИМВОЛЫ ИГРОВОГО АВТОМАТА Ігровий автомат Jack Hammer 2

Вайдл

Вайдл

x1 Wild

Рыба

Рыба

x1 FreeSpins

Футляр

Футляр

x3 2

x4 4

x5 20

Микрофон

Микрофон

x3 2

x4 4

x5 15

Бочки

Бочки

x3 3

x4 5

x5 20

Лодка

Лодка

x3 3

x4 7

x5 25

Причал

Причал

x3 4

x4 10

x5 35

Бандиты

Бандиты

x3 8

x4 20

x5 100

Дон Крабб

Дон Крабб

x3 10

x4 25

x5 250

Пеарл

Пеарл

x3 15

x4 40

x5 250

Джек Хаммер

Джек Хаммер

x3 25

x4 75

x5 500

Популярність онлайн слота про детектива Джека Хаммере була дуже високою, тому компанія Net Entertainment вирішила продовжити пригодницьку історію і створила ігровий автомат Jack Hammer 2, який має свої унікальні характеристики. І знову гравці разом з головним героєм боротимуться із злочинністю, цього разу вона з’явилася в особі мафіозі Дона Крабби. Процес буде не менш захоплюючий, якщо в онлайн слот грати безкоштовно. Багато ресурсів пропонують запускати ігровий автомат Легендарний Джек 2 без реєстрації.

Опис ігрового автомата Jack Hammer 2

На екрані ігрового онлайн ігрового автомата Джек Хаммер 2 користувачі побачать вже знайому картинку міста, якого накрили сутінки. Але місцем основної дії є набережна, підтвердженням тому служать тематичні символи, що мають вигляд вирізок з комікса. Атмосферу таємничості створює музичний супровід, що відповідає стилю і тематиці відео слота.

Безкоштовний онлайн ігровий автомат Jack Hammer 2 відрізняється від свого попередника кількістю діючих ліній. У цьому слоті їх дев’яносто дев’ять, відносно барабанів, то їх число залишилося незмінним і на майданчику автомата їх як і раніше п’ять. Зміни не торкнулися і панелі управління. З їх допомогою регулюється сума ставки, активуються барабани і авто-режим в онлайн ігровому автоматі Легендарний Джек 2 безкоштовно.

Символи ігрового автомата Джек Хаммер 2

Виграші в ігровому автоматі Jack Hammer 2 нараховуються за призові комбінації з тематичних символів. Слот заповнюють картинки з комікса. На їх зображений детектив власною персоною, його наречена Перл, глава мафіозного клану Дон Крабби і його бандити, у тому числі човнова станція, момент викрадення дівчини, бочки з рибою, футляр від автомата, мікрофон. Для виграшного поєднання треба зібрати від трьох ідентичних іконок. А оскільки діючих ліній в ігровому автоматі Jack Hammer 2 майже сотня, то комбінацій за одно обертання буде досить багато.

Ігрові автомати безкоштовно Легендарний Джек 2 безкоштовно наділені особливими символами, що підвищують прибутковість онлайн слота. Дикий знак допомагає завершувати призові комбінації, шляхом заміщення бракуючих іконок. Обов’язки скаттера виконує картинка з електричним вугром. Він запускає раунд безкоштовних призових спінів. Їх кількість залежить від числа скаттеров на ігровому полі онлайн ігрового автомата Jack Hammer 2. У турі безкоштовних бонусних спінів діятиме Random wild, який також замінює символи.  На додаток до всього виграші за кожне вдале поєднання подвоюються. Особливості ігрового автомата Легендарний Джек 2

Унікальні безкоштовні онлайн  ігрові автомати джек хаммер 2 і тим, що оснащені особливою опцією – Sticky Win. Вона включається при складанні прибуткової комбінації, і проявляється в тому, що усі призові знаки фіксуються на лінії, а барабани будуть повторно запущені безкоштовно. Подальші спини можуть доповнювати поєднання. Коли потрібних картинок на екрані автомата не випаде, значить, дія опції буде завершена. Проводитися підрахунок і виплата винагороди учасникові.

Ігровий автомат Jack Hammer 2 сподобається усім, кому не байдужа доля легендарного детектива. Наявність дев’яноста дев’яти ліній і додаткових опцій значно підвищують інтерес до ігрового онлайн слоту, які дозволяють отримати великий приз.